Konsultant SAP LOGISTYKI drugiej linii wsparcia

Jeśli szukasz pracownika, podwykonawcy zamieść taką informację w tym właśnie dziale.
ODPOWIEDZ
HICRON
Posty: 13
Rejestracja: wt paź 04, 2016 9:48 am
Kontakt:

Post autor: HICRON »

Jakie zadania czekają na mnie w Hicron?
• Obsługa incydentów w zakresie wsparcia modułów logistycznych zgodnie obowiązującymi SLA,
• Implementacja rozwiązań programistycznych i modułowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw,
• Udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych,
• Utrzymanie relacji z Klientem,
• Praca w zgodzie ze standardami ITIL

Co Hicron mi oferuje?
• Dołącz do najlepszych Konsultantów SAP w stabilnym i doświadczonym zespole ,
• Pracuj na co dzień zgodnie z najwyższymi standardami,
• Współpracuj z Klientami działającymi na arenie międzynarodowej,
• Zaangażuj się w inicjatywy społeczne i sportowe,
• Skorzystaj z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, rywalizacje sportowe),
• Bądź mentorem i wspieraj rozwój młodszych Konsultantów:
o Jako mentor rozwiń swoje umiejętności w roli trenera
o Korzystaj z dostępu do pełnego zakresu materiałów szkoleniowych – SAP Learning Hub.

Czego Hicron wymaga ode mnie?
• Min. 3-letniego doświadczenia we wdrożeniach lub wsparciu klientów w logistycznych modułach systemu SAP (MM, SD, PM, QM)
• Bardzo dobrej znajomości przynajmniej jednego modułu logistycznego
• Wysokich zdolności analitycznych,
• Umiejętności rozwiązywania problemów,
• Samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań,
• Dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:
• Znajomość języka niemieckiego,
• Znajomość takich modułów systemu SAP jak VMS, WTY, CRM,

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Prosimy o przesyłanie CV na maila: [email protected]
ODPOWIEDZ