Konsultant SAP PP/QM [Automotive]

Jeśli szukasz pracownika, podwykonawcy zamieść taką informację w tym właśnie dziale.
ODPOWIEDZ
PFalfus_GoldmanRec
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 24, 2016 2:36 pm

Post autor: PFalfus_GoldmanRec »

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search.
Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Obecnie dla Naszego Klienta z branży Automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant SAP PP/QM
Miejsce pracy: Tychy
Wynagrodzenie: atrakcyjne
Nr ref.: 16401

Opis stanowiska:
• rola konsultanta w projektach wdrożenia, utrzymania i rozwoju systemu SAP PP/QM,
• pomoc / wsparcie / realizacja w tworzeniu analiz, specyfikacji, konfiguracji w projektach w SAP PP/QM.
• Wsparcie wewnętrznych Klientów firmy z zakresu modułu PP/QM
• Rozbudowa i udoskonalanie istniejących systemów SAP w obszarze PP/QM
• Szkolenie kluczowych użytkowników
• Przygotowywanie dokumentacji

Wymagania:
• minimum 2 lata doświadczenia w obszarze systemu SAP PP/QM,
• doświadczenie przy realizacji minimum 1 pełnego cyklu wdrożenia systemu SAP w obszarze PP/QM,
• mile widziana znajomość SAP APO,
• znajomość konfiguratora wariantów lub programowania ABAP będzie dodatkowym atutem,
• wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i umiejętności analitycznego myślenia,
• wysokiego poziomu orientacji na wyniki pracy własnej oraz zespołowej,
• Chęć dalszego rozwoju przy projektach związanych z rozwojem systemu SAP,
• Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Oferujemy:
• po zakończeniu projektu w Polsce, możliwość wdrożeń w innych częściach świata -Azja, Ameryka Płd., Europa Zachodnia,
• dynamiczny rozwój zawodowy,
• bardzo dobra atmosfera pracy.

W razie zainteresowania ofertą lub chęci zarekomendowania innych osób zapraszam do wysyłania aplikacji lub kontaktu drogą mailową: [email protected]

Pozdrawiam,

Piotr Falfus
Goldman Recruitment
ODPOWIEDZ