SAP UWAGI

W tym miejscu możesz zadawać pytania oraz dyskutować na temat modułów kadrowo płacowych SAP.
ODPOWIEDZ
Ineska
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 04, 2017 12:15 pm

SAP UWAGI

Post autor: Ineska »

Cześć. Jestem tu nowa. Spółka dla której pracuję wdraża właśnie SAP. Proszę Was o podpowiedzi co się Wam źle naliczało w fazie testowej, co musiało zostać poprawione, będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
pabl0
Posty: 78
Rejestracja: pt sty 09, 2009 10:35 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 22 times

Re: SAP UWAGI

Post autor: pabl0 »

Witaj,

niestety obawiam się, że nie dostaniesz tutaj konkretnej odpowiedzi na swoje pytanie. Wdrożenie to rozległy temat więc i problemy mogą być bardzo różne. Od błędów w migracji danych kadrowych i płacowych poprzez błędy w liczeniu listy płac (składniki wynagrodzenia), czy np. błędy w dostosowaniu polskiej wersji (formularze itp.).

Nowa instalacja SAP nie ma gotowych składników wynagrodzenia. Trzeba je tworzyć w trakcie wdrożenia na potrzeby klienta na podstawie składników modelowych.

pozdrawiam
Paweł
dominik.tylczynski
Posty: 8328
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1916 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: SAP UWAGI

Post autor: dominik.tylczynski »

Czyli wychodzi, że w fazie testowej źle naliczać się będzie prawie wszystko, jak to na testach... :wink:
wojtas7
Posty: 1058
Rejestracja: pt mar 14, 2008 12:51 pm
Has thanked: 71 times
Been thanked: 313 times

Re: SAP UWAGI

Post autor: wojtas7 »

Przecież sensem i istotą testów jest znalezienie błędów ;-)
Ineska
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 04, 2017 12:15 pm

Re: SAP UWAGI

Post autor: Ineska »

dominik.tylczynski pisze: czw sty 05, 2017 11:20 am Czyli wychodzi, że w fazie testowej źle naliczać się będzie prawie wszystko, jak to na testach... :wink:
Juz po testach :)
Miałes razję - prawie wszystko się źle naliczało - ileż trzeba było cierpliwości :D

mam pytanie, moglibyście podać mi jakie pozocje wybory i wyprowadzenia miacie w najcześciej używanych adhocach?

będę wdzięczna ;)

i tak, wiem, że sama muszę założyć sobie takie, które potrzebuję
ale jednak jestem przekonana że możecie mi podpowiedzieć :D

dziekuję z góry
ODPOWIEDZ