OpenSAP.com

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
ODPOWIEDZ
Wojciech
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 03, 2016 10:50 pm
Has thanked: 1 time

OpenSAP.com

Post autor: Wojciech »

Witam,

Są tu osoby korzystające z kursów Open SAP ? Mam kilka pytań :wink:
Jak przedstawia się poziom trudności takiego kursu? Czy po ewentualnym niezdaniu egzaminu końcowego można ponownie podejść do niego ?
Czy na końcu po odbyciu kursu i zdaniu egzaminu na otrzymanym certyfikacie będzie ilość % ze wszystkich cząstkowych pytań, czy liczba % z egzaminu końcowego :?:

Dziękuję
SebastianH
Posty: 9
Rejestracja: wt wrz 22, 2015 9:57 am
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: OpenSAP.com

Post autor: SebastianH »

Kursy nie są trudne moim zdaniem, tzn. wszystko jest jasno wytłumaczone i dostajesz wiele materiałów. Każdy kurs ma jednak swoje wymagania, więc może się tak zdarzyć, że mając braki z jakiejś dziedziny kurs może wydać się trudny. Fajnie działa też forum przy każdym kursie, gdzie każde wątpliwości można łatwo rozwiać.
Nie wiem czy można podejść ponownie do egzaminu, bo nigdy żadnego nie nie zdałem :D ale wydaje mi się że zawsze jest tyko jedno podejście.
Na certyfikacie będzie % z egzaminu końcowego, chyba że kurs ma inną formę i liczy się wtedy np. średnia z egzaminów cząstkowych + ocena projektu. W każdym kursie zawsze jasno jest przedstawiony sposób oceniania.
ODPOWIEDZ