Rynek SAP w Łodzi

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
ODPOWIEDZ
Junior FI
Posty: 25
Rejestracja: ndz lip 02, 2017 12:09 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Rynek SAP w Łodzi

Post autor: Junior FI »

Witam,
od jakiegoś czasu zastanawiam się jak wygląda rynek SAP w Łodzi. Przeszukując internet w poszukiwaniu firm konsultingowych znalazłem zaledwie jedną, wiem że również SII Consulting ma jakiś oddział, ale prawdopodobnie tylko progrmiastyczny, niezwiązany z SAP. Gdzieś również słyszałem, że kiedyś Infosys dysponował sporym działem SAP w Łodzi, jednak ktoś przejął cały (?) dział - być może tylko plotka. Nic nie wiem również o żadnych centrach kompetencyjnych. Nurtuje mnie ta kwestia, ponieważ w zeszłym roku przeprowadziłem się z Warszawy do Łodzi, i widzę, że moja firma ma spory problem z znalezieniem konsultantów... płacą dobrze, a od początku zeszłego roku zrekrutowali tylko mnie, z docelowo 5 osobowego zespołu. Zastanawiam się jak przyszłościowo rozpotrywać Łódź pod kątem zawodowym. Jeśli ktoś ma rozeznanie w temacie, zapraszam do podzielenia się, z góry dziękuję.
riczi22
Posty: 30
Rejestracja: ndz cze 05, 2016 10:17 am
Been thanked: 4 times

Re: Rynek SAP w Łodzi

Post autor: riczi22 »

cześć

również mieszkam w Łodzi i uważam, że rynek SAP w tym mieście jest słaby - patrzę pod względem modułu, który mnie interesuje czyli HRy. Jedyne firmy gdzie można znaleźć zatrudnienie to ATOS lub właśnie SII, ewentualnie może znajdzie się klient u którego można być 1,2 linia wsparcia.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ