Problem z przywróceniem palety z magazynu

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
ODPOWIEDZ
Deokario
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 25, 2021 6:18 am

Problem z przywróceniem palety z magazynu

Post autor: Deokario »

Witam, jestem trochę zielony jeśli chodzi o SAP, korzystam z niego wyłącznie w pracy i wyłącznie z funkcji które znam, jednak poznanie nowych nie przysparza mi kłopotu.
Pracuje w kontroli jakości a wczoraj z racji pośpiechu przez przypadek zwolniłem paletę z materiałami zawierającą nieistniejącą w rzeczywistości pozycje na magazyn, czy jest jakiś sposób aby to przywrócić lub skasować niepotrzebną pozycję?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
miodul
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 27, 2021 6:45 pm

Re: Problem z przywróceniem palety z magazynu

Post autor: miodul »

nie rozumiem czemu nikt na forum nie pomaga z tego typu problemami jak sobie radzić :(
___________
https://drobnicamorska.pl
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2021 5:09 pm przez miodul, łącznie zmieniany 1 raz.
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: Problem z przywróceniem palety z magazynu

Post autor: dominik.tylczynski »

miodul pisze: śr paź 27, 2021 6:50 pm nie rozumiem czemu nikt na forum nie pomaga z tego typu problemami jak sobie radzić :(
Moim zdaniem z dwóch powodów:
  1. Pytanie jest mocno niejasne i nieprecyzyjne dla kogoś, kto nie zna dokładnie systemu pytającego. Naprawdę trudno zrozumieć jakie operacje zostały wykonane - nazwy transakcji czy zrzuty ekranów bardzo by pomogły. M.in. tutaj jest opisane jak zadawać dobre pytania How do I ask a good question? WRITING THE PERFECT QUESTION
  2. Druga kwestia to stosunek pytających do odpowiadających na forum. Przeleć się po różnych wątkach na forum i zobacz ilu ludzi tak naprawdę odpowiada na pytania i chce się dzielić wiedzą. To jest bardzo wąskie grono. Cieszę się natomiast, że do niego dołączasz.
marcus
Posty: 257
Rejestracja: ndz lis 23, 2014 12:48 am
Has thanked: 206 times
Been thanked: 116 times
Kontakt:

Re: Problem z przywróceniem palety z magazynu

Post autor: marcus »

A ja nie rozumiem czemu takie spamowanie jeszcze nie jest karane? To jest dobre forum, na którym zawsze można nauczyć się czegoś nowego. Jest jak poranna gazeta, w której można wyczytać super smaczki, i której nie powinno się traktować jak darmowy słup ogłoszeniowy!

A autor posta zarejestrował się pewnego dnia po czym udzielił 5 nic nie wnoszących odpowiedzi w przeciągu zaledwie 5 minut (bo potrzebował czasu na szybkie zmiany linków w swoim podpisie) i to była jego ostatnia wizyta :evil:
2021-11-19_10h23_54.png
2021-11-19_10h23_54.png (70.58 KiB) Przejrzano 1252 razy
Dobrze, że chociaż wybrał Hydepark to taka bardziej kulturalna forma oddania moczu na czyimś podwórku ;)
wojtas7
Posty: 1058
Rejestracja: pt mar 14, 2008 12:51 pm
Has thanked: 71 times
Been thanked: 313 times

Re: Problem z przywróceniem palety z magazynu

Post autor: wojtas7 »

ale wiesz że to bot :-)
ODPOWIEDZ