SAP IdM

Zmieść tutaj informacje i linki do ciekawych produktów i rozwiązań
LukaszP
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 08, 2015 3:32 pm

SAP IdM

Post autor: LukaszP » pn wrz 14, 2015 1:47 pm

Witam forumowiczów,

Chciałbym zaanonsować firmę consultingową, zajmującą się dostarczaniem usług z zakresu SAP IdM. Jesteśmy małą firmą, aktywnie świadczącą usługi consultingu dla firm z zakresu wdrożenia SAP Identity Management. Prowadzimy również consulting z zakresu SAP GRC i SAP Security.

Jest to system do zarządzania tożsamością w systemach SAP + możliwość do podłączenia go do większości systemów występujących w przedsiębiorstwach. Jako jedyny system obsługuje pełną integrację z SAP GRC, zastępuje w całości przestarzały system CUA.
Dużym plusem tego oprogramowania jest brak opłat za licencje, jeżeli mówimy o integracji tylko z systemami SAP. Z doświadczenia wiem, że wdrożenie tego systemu znacznie zmniejsza koszty utrzymania serwisu systemów SAP z zakresu Security.


Nasza firma zajmuje się głównie wdrożeniami systemu SAP Identity Management oraz integracji z systemami SAP i Non-SAP. Główne integracje zaczepiają zwykle o system SAP HCM i usługę katalogową Active Directory. W tej sytuacji SAP Identity Management jest centrum uniwersum i scala dane z wszystkich systemów w zunifikowanych obiektach.

Pozdrawiamy serdecznie,
Załoga VisionStorm Consulting
email: [email protected]

www.vistorm.pl

ODPOWIEDZ