Lista dokumentów materiałowych - MB51

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
arecki
Posty: 320
Rejestracja: wt sie 28, 2007 11:27 am
Has thanked: 3 times

Lista dokumentów materiałowych - MB51

Post autor: arecki »

na wydrukowanej liście dokumentów materiałowych (transakcja MB51) dane w kolumnach z ilością i wartością WKr są "zakrzyżykowane" - problem nie jest (tak przynajmniej na tą chwilę) związany z uprawnieniami (logowałem sie mając SAP_ALL) choć mogło by się tak wydawać a chyba raczej z jakimiś ustawieniami GUI, drukarki. Sądzę tak dlatego że występuje on tylko na kilku użytkownikach na ich komputerach i podłączonej do nich drukarce. Spotkaliście się z takim problemem ? Po wygenerowaniu raportu na ekran wszystko jest ok.
PP_INIT
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 12, 2008 1:38 pm

Post autor: PP_INIT »

myśle że wystarczy wybrać drukowanie tylko tekstu lub wyłączyć kolory.
Wydruk - właściwości - "Tylko tekst" lub "Ukrywanie kolorów/cieniowań podczas wydruku" wstaw znacznik. Można ustawić też to na ustawieniach użytkownika, ale dokładnie nie wiem jak.
PP_INIT
arecki
Posty: 320
Rejestracja: wt sie 28, 2007 11:27 am
Has thanked: 3 times

Post autor: arecki »

dzieki :D sprawdzę i dam znać czy pomoglo.
WYTLIB
Posty: 172
Rejestracja: pt mar 28, 2008 5:30 am
Lokalizacja: Polska / Meksyk / Niemcy
Kontakt:

MB51

Post autor: WYTLIB »

Witam,

ja zaciągam dane w postaci TXT, i przez makro dziele tak by było to co ważne dla mnie, i dawało się dalej obrabiać w access-ie. Wówczas nie ma problemu z wydrukiem, a danymi można się jeszcze nieźle pobawić.

Pozdrawiam,
Adam Wytlib
arecki
Posty: 320
Rejestracja: wt sie 28, 2007 11:27 am
Has thanked: 3 times

Post autor: arecki »

PP_INIT miałeś rację, dzieki :) - wystarczyło ustawić "tylko text" w opcjach wydruku
ODPOWIEDZ