Konwersja CO41

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
mgabryel
Posty: 406
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 10:17 pm
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 35 times
Been thanked: 229 times

Re: Konwersja CO41

Post autor: mgabryel »

czy to oznacza, ze w MD04 po konwersji system zmienia termin rozpoczęcia i jest inny niż był na zleceniu planowanym (11.04) ?
bzcstal
Posty: 32
Rejestracja: wt mar 15, 2016 1:57 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Konwersja CO41

Post autor: bzcstal »

Nie. W MD04 termin rozpoczęcia i zakończenia jest taki sam jak przed i po konwersji. Tu nie ma problemu.
mgabryel
Posty: 406
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 10:17 pm
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 35 times
Been thanked: 229 times

Re: Konwersja CO41

Post autor: mgabryel »

w takim razie rozumiem, że CO41 zmienia terminy podczas konwersji :-) podobny problem jest opisany w poniższym wątku

https://scn.sap.com/thread/3165308
bzcstal
Posty: 32
Rejestracja: wt mar 15, 2016 1:57 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Konwersja CO41

Post autor: bzcstal »

Witam wszystkich ponownie,
Problem rozwiązany całkiem przypadkowo. Nie miałem czasu ogarnąć tego tematu z linka, ale w wolnej chwili przyglądnę się temu.

Rewelacja! teraz zleconka otwieram w 3 min ;)

W polu "termin otwarcia" nie należy podawać daty początkowej. Wystarczy podać datę zamykającą przedział czasowy, np. niedziela z przyszłego tygodnia. W kolejnym ekranie wylistują się wszystkie materiały i zlecenia z całego przyszłego tygodnia(tak jak chciałem :) :)). Zaznaczamy te które chcemy i konwertujemy :)

Przechodząc do CM25 widać poprawnie przekonwertowane wszystkie zlecenia z przyszłego tygodnia.

Dziękuję serdecznie za poświęcony czas i pomoc.
Fajnie, że jest to forum i można czerpać wiedzę.

Pozdrawiam serdecznie
bzc
dominik.tylczynski
Posty: 8350
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1922 times
Been thanked: 1476 times
Kontakt:

Re: Konwersja CO41

Post autor: dominik.tylczynski »

I kolejny raz okazało się, że jednak SAP działa. Tylko trzeba zrozumieć jak działa i nauczyć się o go wykorzystywać. Potwierdza to moją opinię, że SAP ERP to najlepszy system w swojej klasie.
ODPOWIEDZ