BAPI MTS/MTO

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
DenzelWaszyngton
Posty: 57
Rejestracja: czw maja 23, 2013 6:49 pm
Has thanked: 21 times
Been thanked: 14 times

BAPI MTS/MTO

Post autor: DenzelWaszyngton »

cześć.
Załóżmy, że do produkcji trafiają materiały, które nie powinny ze względów np. na brak zbieracza kosztów. Błąd pojawi się na poziomie meldowania produkcji. pytanie czy jestem w stanie wcześniej "wyłapać" tego typu błędy? Czy dla Bapi: BAPI_REPMANCONF1_CREATE_MTS bądź BAPI_REPMANCONF1_CREATE_MTO jestem wstanie wykonać przebieg testowy (bez wykonywania rzeczywistego z opcją rollbacku) - nie widzę żadnego parametru sterującego w ten sposób ??

edit.
jest FM: RM_BACKFLUSH_CHECK_AO. pewnie wystarczy.

można usunąć.
dominik.tylczynski
Posty: 8353
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1924 times
Been thanked: 1477 times
Kontakt:

Re: BAPI MTS/MTO

Post autor: dominik.tylczynski »

DenzelWaszyngton pisze: pn mar 30, 2020 2:14 pm cześć.
Załóżmy, że do produkcji trafiają materiały, które nie powinny ze względów np. na brak zbieracza kosztów. Błąd pojawi się na poziomie meldowania produkcji. pytanie czy jestem w stanie wcześniej "wyłapać" tego typu błędy? Czy dla Bapi: BAPI_REPMANCONF1_CREATE_MTS bądź BAPI_REPMANCONF1_CREATE_MTO jestem wstanie wykonać przebieg testowy (bez wykonywania rzeczywistego z opcją rollbacku) - nie widzę żadnego parametru sterującego w ten sposób ??

edit.
jest FM: RM_BACKFLUSH_CHECK_AO. pewnie wystarczy.

można usunąć.
Zostawię - zawsze to kawałek wiedzy o SAP. Może się komuś przyda.
ODPOWIEDZ