Zdalny - język polski SAP PP (S4) Możliwość pracy jako freelancer

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
Modis1
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 15, 2019 5:08 pm

Zdalny - język polski SAP PP (S4) Możliwość pracy jako freelancer

Post autor: Modis1 »

Nasz zaufany globalny klient poszukuje obecnie polskojęzycznego konsultanta SAP PP. Czy możesz sprawdzić specyfikację i dać mi znać, czy mógłbyś być odpowiedni i zainteresowany poniższą pozycją?

Początek: natychmiastowy
Czas trwania: 9 miesięcy + przedłużenia
Lokalizacja: w pełni zdalna dla naszego biura globalnego klienta w Polsce
Język: polski + angielski

Nasz klient potrzebuje polskojęzycznego konsultanta SAP PP, aby mógł działać w pełni zdalnie. ( podróż do 30 dni w roku )

Odpowiedni konsultant będzie wymagany w pełnym wymiarze godzin w tygodniu i asystował przy projektowaniu i wdrażaniu modułu SAP PP. Od odpowiedniego konsultanta będzie również wymagane zaangażowanie w pełny projekt cyklu życia S4.

Odpowiedni ekspert będzie również musiał być mówcą po polsku, a nasz klient jest w stanie natychmiast przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną i złożyć ofertę.
Więcej informacji o zakresie projektu udzielimy bezpośrednio od klienta na etapie rozmowy telefonicznej!

Proszę o odpowiedź:

- CV
- Dostępność

Proszę o przesłanie najbardziej aktualnego CV do natychmiastowego rozpatrzenia i dalszych szczegółów na temat stanowiska. Jeśli jednak ta rola nie jest dla Ciebie odpowiednia, ale znasz kogoś, kto może być zainteresowany, przekaż mu szczegóły, ponieważ byłoby to bardzo mile widziane.

Z wyrazami szacunku
Pocałunek Bettiny
Kierownik zespołu dostawczego SAP
M +44 (0) 07927 668761
E [email protected]
Modis
21 Station Rd, Watford WD17 1DS
modis.co.uk