sprawozdania GUS

W tym miejscu możesz zadawać pytania oraz dyskutować na temat modułów kadrowo płacowych SAP.
ODPOWIEDZ
kasiamax
Posty: 48
Rejestracja: pt mar 14, 2008 11:58 am

sprawozdania GUS

Post autor: kasiamax »

Witam!

Mam problem. Gdzie znajdę w konfiguracji dojście do tworzenia numeru refer. w listach kryteriów?
Chodzi o to, że przez usunięcie wpisów SAP zniknął mi z listy w konfiguracji nr. ref. 086. Oczywiście udało się dojść programiście gdzie w tabelach to uzupełnić, ale to nie jest eleganckie rozwiązanie. Jeżeli zna ktoś rozwiązanie to bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Kasiamax
kierownik1
Posty: 117
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:17 pm
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: kierownik1 »

Hej

Zobacz raport "HPLSZ060"
Na dole jest przycisk "Konfiguracja"
Lub w SM30 tabela T7PL05
ela
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 08, 2013 4:28 pm

Re: sprawozdania GUS

Post autor: ela »

Witam,
brakuje mi konfiguracji modelowej tabeli T7PL05, którą mogłabym konfigurować do potrzeb klienta. W jaki sposób mogę wprowadzić numery referencyjne?
Z góry dziękuję za pomoc.
Justyna Spica
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 19, 2013 12:33 pm

Re: sprawozdania GUS

Post autor: Justyna Spica »

Witam,
ostatnio miałam podobny problem - usunęłam kryteria. Proponuję na mandancie zerowym utworzyć transport z brakującymi wpisami i nadpisać system.

Pozdrawiam
piatek
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 06, 2013 11:50 am

Re: sprawozdania GUS

Post autor: piatek »

Justyna Spica pisze:Witam,
ostatnio miałam podobny problem - usunęłam kryteria. Proponuję na mandancie zerowym utworzyć transport z brakującymi wpisami i nadpisać system.

Pozdrawiam

Dzięki za wpis! :)
ela
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 08, 2013 4:28 pm

Re: sprawozdania GUS

Post autor: ela »

Wgląd V_T7PL05_O został opracowany i przegenerowany za pomocą raportu HPLSZGN0, a raporty GUS nadal nie wyświetlają żadnych danych. Proszę o pomoc.
patryk85
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 14, 2014 6:45 pm
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: sprawozdania GUS

Post autor: patryk85 »

:) Witam serdecznie. Miałem podobny problem. Zerkam i notuję, aby zaś się nie powtórzyl i wiedzieć, co należy zrobić gdyby :?: :?:



Wkrótce święta ,a le życzenia zł :?: ozę innym razem...
ODPOWIEDZ