Junior SAP CO lub MM/PP Consultant śląsk

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
junior.sap
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 04, 2017 6:36 pm
Has thanked: 1 time

Junior SAP CO lub MM/PP Consultant śląsk

Post autor: junior.sap »

Szukam zatrudnienia na stanowisku junior SAP consultant z zakresu modułów CO lub MM/PP w firmie posiadającej placówkę na terenie województwa śląskiego (z uwagi na okres szkolenia oraz czas ewentualnej pracy zdalnej).
Z SAPem pracuję od ponad 3-ch lat, w tym od dwóch jako key-user CO.
Trzy lata temu ukończyłem studia z zakresu rachunkowości, zdobywając w międzyczasie doświadczenie w roli audytora finansowego w jednej z firm Big4.
Od ukończenia studiów pracuję w dziale controllingu – w tym przez rok w branży automotive.
Obecny pracodawca postawił przede mną zadanie kontroli procesów controllingowych oraz zakupowych, dostarczając w dużej mierze otwarty system SAP:
- dostęp do tabel
- możliwość pracy z LSMW
- SPRO w trybie wyświetlania
Z czasem, specyfika pracy z systemem spowodowała, że zacząłem realnie wpływać również na master datę materiałów oraz ich konfigurację produkcyjną (produkcja szarżowa).
W 2016 roku rozpocząłem studia podyplomowe z zakresu SAP ERP, prowadzone przez wrocławskie WSB. Zajęcia prowadzone przez prawdziwych pasjonatów, zaraziły również i mnie chęcią związania swojej kariery zawodowej z tym systemem w charakterze consultanta.
Obecnie jestem zaznajomiony z procesami controllingowymi oraz zakupowymi zachodzącymi w przedsiębiorstwie, brałem udział w realizacji rozmaitych potrzeb informacyjnych. Ponadto, studia podyplomowe pozwoliły na zdobycie podstawowych informacji z modułów PP, QM, FI, SD, WM.
Ciekawsze tematy, które miałem okazję realizować w systemie SAP to m.in.:
- strategie zakupowe dotyczące Purchase Requisition i Purchase Order
- planowanie stawki narzutu kosztów pośrednich
- raporty w report painter
- distribution cycles
- zadania LSMW
- kwerendy SQVI
- pola kalkulacyjne w SQ01
- proste konfiguracje na systemie szkoleniowym
Posiadana przeze mnie wiedza, z pewnością nie jest wiedzą konsultancką, ale uważam, że jest dobrym punktem wyjścia do roli junior consultanta.
Na poziomie komunikatywnym posługuję się językiem angielskim, uczyłem się również języka niemieckiego (poziom podstawowy).
Jestem otwarty na podróże służbowe, mam prawo jazdy kat.B.
Jeżeli moja osoba wydała się Państwu interesująca, proszę o kontakt poprzez forum.
masaj
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 27, 2017 10:30 am

Re: Junior SAP CO lub MM/PP Consultant śląsk

Post autor: masaj »

jeśli jest to nadal aktualne to chętnie się spotkam na rozmowie. Proszę o kontakt.
ODPOWIEDZ