Junior konsultant SAP MM

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
ArturS
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 25, 2018 8:43 pm

Junior konsultant SAP MM

Post autor: ArturS »

Witam,

szukam pracy w obszarze junior konsultanta SAP MM
posiadam kilkuletnie doświadczenie jako użytkownik końcowy w obszarze logistyki produkcyjnej w automotive. Zaopatrzenie materiałowe, zakupy nieprodukcyjne, planowanie produkcji.
Od października 2017r. jestem w trakcie studiów podyplomowych na UE Wrocław - 'SAP - narzędzia i techniki rozwoju systemu" Poznaje SAP od środka - uczę się ABAP. Biegle znam niemiecki i angielski.
Chciałbym podjąć prace, w której mógłbym użyć moje obecne kwalifikacje jak i dalej rozwijać się w tej dziedzinie.

Kontakt: "[email protected]

Pozdrawiam.
Paulina84
Posty: 20
Rejestracja: śr wrz 20, 2017 3:54 pm

Re: Junior konsultant SAP MM

Post autor: Paulina84 »

Dzien dobry,

z tej strony Paulina Kaczmarczyk z firmy ITCONSAP. Jezeli jest pan nadal zainteresowany praca to prosilabym od podeslanie CV na maila [email protected]

Pozdrawiam
januszj
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 25, 2018 11:13 am

Re: Junior konsultant SAP MM

Post autor: januszj »

ArturS pisze: wt lut 06, 2018 9:04 pm Witam,

szukam pracy w obszarze junior konsultanta SAP MM
posiadam kilkuletnie doświadczenie jako użytkownik końcowy w obszarze logistyki produkcyjnej w automotive. Zaopatrzenie materiałowe, zakupy nieprodukcyjne, planowanie produkcji.
Od października 2017r. jestem w trakcie studiów podyplomowych na UE Wrocław - 'SAP - narzędzia i techniki rozwoju systemu" Poznaje SAP od środka - uczę się ABAP. Biegle znam niemiecki i angielski.
Chciałbym podjąć prace, w której mógłbym użyć moje obecne kwalifikacje jak i dalej rozwijać się w tej dziedzinie.

Kontakt: "[email protected]

Pozdrawiam.
powodzeni :)
ODPOWIEDZ