SAP MM/EWM

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
szczodry
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 16, 2019 9:21 am

SAP MM/EWM

Post autor: szczodry »

Witam,
Szukam pracy w obszarze junior konsultanta SAP ERP (MM) lub SAP EWM (LE) we Wroclawiu.
W wielkim skrocie - bardzo chce objac stanowisko SAP konsultanta, natomiast obecnie obszernie testuje SAP transakcje - zajmuje sie budowaniem od podstaw i automatyzacja testow w SAPie (moduly MM w ERP i LE w EWM) uzywajac narzedzia Worksoft Certify. Mam juz pewne doswiadczenie - sam naprawiam bledy i zajmuje sie utrzymaniem porzadku w systemie. Nie obce sa mi procesy biznesowe zwiazane z logistyka w SAPie itp. ; zarzadzanie materiałami. To tak w wielkim skrocie. BIegle znam jezyk angielski
Chciałbym podjąć prace, w której mógłbym użyć moich kwalifikacje jak i dalej rozwijać się w tej dziedzinie.

[email protected]
Ostatnio zmieniony śr sty 16, 2019 11:00 pm przez szczodry, łącznie zmieniany 1 raz.
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: SAP MM/EWM

Post autor: dominik.tylczynski »

Wrocław to polskie zagłębie SAP. Jest tu Hicron, SI Consluting, żeby wymienić tylko dwie firmy wdrożeniowe alfabetycznie.
Moim zdaniem nie powinieneś mieć żadnego problemu ze znalezieniem ciekawej pracy.
Powodzenia!
Pawel_85
Posty: 73
Rejestracja: pn paź 22, 2018 3:43 pm
Has thanked: 15 times
Been thanked: 15 times

Re: SAP MM/EWM

Post autor: Pawel_85 »

dominik.tylczynski pisze: śr sty 16, 2019 7:16 pm Wrocław to polskie zagłębie SAP. Jest tu Hicron, SI Consluting, żeby wymienić tylko dwie firmy wdrożeniowe alfabetycznie.
Moim zdaniem nie powinieneś mieć żadnego problemu ze znalezieniem ciekawej pracy.
Powodzenia!
Tym bardziej, że konsultanci EWM/QM są towarem deficytowym z tego co wiem. :wink:
wojtas7
Posty: 1058
Rejestracja: pt mar 14, 2008 12:51 pm
Has thanked: 71 times
Been thanked: 313 times

Re: SAP MM/EWM

Post autor: wojtas7 »

Tylko że kolega wyżej konsultantem jeszcze nie jest..
Pawel_85
Posty: 73
Rejestracja: pn paź 22, 2018 3:43 pm
Has thanked: 15 times
Been thanked: 15 times

Re: SAP MM/EWM

Post autor: Pawel_85 »

wojtas7 pisze: czw sty 17, 2019 1:02 pm Tylko że kolega wyżej konsultantem jeszcze nie jest..
W przypadku niektórych firm, które także do mnie się odzywały, "konsultant" to pojęcie umowne ;)
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: SAP MM/EWM

Post autor: dominik.tylczynski »

wojtas7 pisze: czw sty 17, 2019 1:02 pm Tylko że kolega wyżej konsultantem jeszcze nie jest..
Jeśli jest bystry, a dlaczego miałby nie być, to szybko się nauczy.
ODPOWIEDZ