Praca dodatkowa - konsultant SAP SD,GTS, S4

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
dominikatom
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 29, 2022 10:40 am

Praca dodatkowa - konsultant SAP SD,GTS, S4

Post autor: dominikatom »

Posiadam ponad 3 letnie doświadczenie jako konsultant SAP. Do tej pory odpowiedzialna byłam za tematy integracyjne między systemami R3-GTS. Do moich zadań należy praca nad usprawnieniami systemu w podanym zakresie, konfiguracja, koordynowanie developmentów, rozwiązywanie incydentów. Ze względu na charakter pracy dotknęłam większość procesów SD, natomiast nigdy nie zajmowałam się czystym SD. Dodatkowo przez 2,5 roku odpowiedzialna byłam za wdrożenie komponentu SAP ILM w GTS. Projekt pozwolił mi na zdobycie wiedzy właśnie z tego systemu. Od jakiegoś czasu robię również tematy integracyjne dla S4 (też związane z GTS i Foreign Trade).

Moim celem jest zdobycie dodatkowej wiedzy z zakresu SD jak również GTS. Jestem otwarta na oba te moduły (co prawda GTS to oddzielny temat i może nie powinnam nazywać tego modułem ale w ramach uproszczenia niech będzie:)). Nie posiadam doświadczenia wdrożeniowego SD lub GTS ale jestem chętna i otwarta je zdobyć.
Pracuję na pełny etat ale jestem w stanie wygospodarować dodatkowy czas i podjąć się nowych wyzwań. Jeżeli szukasz wsparcia w swoim projekcie chętnie pomogę i przejmę pewna zadania. Moim celem jest nauka i zdobycie cennego doświadczenia.