Praca na www.kariera.icg.pl

Jeśli szukasz pracownika, podwykonawcy zamieść taką informację w tym właśnie dziale.
ODPOWIEDZ
RRR

Praca na www.kariera.icg.pl

Post autor: RRR »

Ciekawe oferty znajdują się w serwisie www.kariera.icg.pl.

Osobiście szukam 3 dziewczyn do pracy w telemarketingu od zaraz. Wymagany miły głos, natomiast z problematyki SAP-a będą przeszkolone. Do głównych zadań na podanych stanowiskach należeć będą: współorganizowanie imprez takich jak warsztaty (np. warsztaty Upgrade SAP - patrz: www.upgrade.icg.pl), szkolenia, różne eventy; badania ankietowe dla potrzeb realizacji eventów oraz realizacja planu marketingowego firmy.

Zainteresowane osoby proszę o CV na adres: [email protected]

Oczywiście proszę też o zapytania na SAPForum.
kamilsar
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 11, 2007 8:14 pm
Lokalizacja: Poznań

Oferty ICG

Post autor: kamilsar »

Wiekszość ofert na www.kariera.icg.pl wymaga certyfikatów SAP, czy nie mając tych certyfikatów jest sens do was startować ? ;)
MOSS
Posty: 150
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 8:44 am
Lokalizacja: MOC :)
Has thanked: 17 times
Been thanked: 16 times

Post autor: MOSS »

Próbuj :)

jak zainteresujesz czytającego na pewno się odezwie :)

pozdrawiam

M.
kamilsar
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 11, 2007 8:14 pm
Lokalizacja: Poznań

Czy w ogóle jest szansa ?

Post autor: kamilsar »

Czy w ogóle jest szansa na zostanie konsultantem sap nie wdrażając wczesniej sap-a tylko innego Erp-a ? Widze, że generalnie wszystkie ogłoszenia wymagają doświadczenia we wdrażaniu sap-a i robi się błedne koło ;)
Flavio
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 1:06 pm

Post autor: Flavio »

faktycznie trudno jest zostać od razu konsultantem SAPa nie znając go, trochę czasu musi minąć nim się go pozna, ja osobiście zaczynałem kiedyś od praktyk w firmie mającej system SAP, a potem było już tylko lepiej :)
ale skoro masz expirence z innym ERP, to pewnie i z SAPem dasz sobie szybko radę 8) - próbuj :)
kamilsar
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 11, 2007 8:14 pm
Lokalizacja: Poznań

no i sie udało..

Post autor: kamilsar »

Witam,
no i udało mi się dostać do firmy wdrażającej Sap-a ;)
ODPOWIEDZ