WorkFlow - tabele

Jeśli programujesz, administrujesz, integrujesz i masz wątpliwość lub obawę, to właśnie najlepsze miejsce dla Ciebie. Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
mikas
Posty: 360
Rejestracja: pn mar 14, 2016 1:55 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 24 times

WorkFlow - tabele

Post autor: mikas »

Cześć

Potrzebuję zrobić prosty raport pokazujacy status / statusy dla poszczególnych zadan jakie userzy mają w WorkFlow. Np. zadanie o numerze 001 ma status oczekujące, zaakceptowane, itp.
W jakich tabelach leżą dane ? Szukam po internetach, ale nie do końca mam w systemie to co znajduję, np. WI_TYPE, czy WI_ID ... Mam tabelę SWWWIHEAD ale nie mogę z niej wywnioskować za dużo ...

Z góry dzięki za podpowiedzi.

pozdrawiam, Michał
yacol
Posty: 561
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: WorkFlow - tabele

Post autor: yacol »

Rzuć proszę okiem na moduły funkcyjne SAP_WAPI_GET_HEADER albo SAP_WAPI_GET_WORKITEM_DETAIL. Oba zwracają statusy. Jeśli bardzo chcesz tabele to analiza kodu źródłowego tych modułów z pewnością da odpowiedź. Z tego co pamiętam, to SAP zaleca właśnie stosowanie modułów SAP_WAPI_*.
Pozdrawiam,

Jacek Witczak
http://novertio.pl
mikas
Posty: 360
Rejestracja: pn mar 14, 2016 1:55 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 24 times

Re: WorkFlow - tabele

Post autor: mikas »

yacol pisze: śr maja 23, 2018 3:58 pm Rzuć proszę okiem na moduły funkcyjne SAP_WAPI_GET_HEADER albo SAP_WAPI_GET_WORKITEM_DETAIL. Oba zwracają statusy. Jeśli bardzo chcesz tabele to analiza kodu źródłowego tych modułów z pewnością da odpowiedź. Z tego co pamiętam, to SAP zaleca właśnie stosowanie modułów SAP_WAPI_*.
OK, dzięki. Już dotarłem do tabel i mam je zreplikowane w HANIE:
SWW_CONT - Container Contents for Work Item Data Container
SWW_CONTOB - Container Cont. for Work Item Data Container (Only Objects)
SWWLOGHIST - History of a work item
SWWORGTASK - Assignment of WIs to Org.Units and Tasks
SWWUSERWI - Current Work Items Assigned to a User
SWWWIHEAD - Header Table for all Work Item Types

Teraz próbuję coś wyrzeźbić ... ;)

pozdrawiam, Michał
ODPOWIEDZ