wyświtlenie zawartości struktury

W tym dziale znajdują się posty z zakresu modułów finansowych systemu SAP...
ODPOWIEDZ
martaszef
Posty: 17
Rejestracja: pn sty 21, 2008 4:07 pm

wyświtlenie zawartości struktury

Post autor: martaszef »

hej,

Mam pytanko: czy możliwe jest wyświetlenie zawartości struktury, podobnie jak tabeli np w SE16, jeśli tak to w jaki sposób. Z góry dzięki za info.

Marta
dominik.tylczynski
Posty: 8350
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1922 times
Been thanked: 1476 times
Kontakt:

Post autor: dominik.tylczynski »

Niestety nie jest to możliwe - w strukturach nie są przechowywane dane.
W SE16 możesz wyświetlić dane z tablic.
Domyślam się, że chcesz wyświetlić w SE16 jakieś dane, które widzisz w transakcji. Zrobiłaś F1, F9 na polu i dotarłaś do struktury zamiast do tablicy. Napisz co chcesz wyświetlić to spróbuję Ci pomóc znaleźć właściwe tablice.

Pozdrawiam
Dominik Tylczyński, ICG
martaszef
Posty: 17
Rejestracja: pn sty 21, 2008 4:07 pm

Post autor: martaszef »

hej,

Dzięki za odpowiedź. Czyli tak jak myślałam :( Chcę wyświetlić trochę konfiguracji dla środków trwałych. Znalazłam strukturę, która mi zbiera dane z kilku tabel: T095, T004, T095A, T095T, T004T. W tej sytuacji zrobię zrzut z T095, może mi wystarczy :) No chyba, że jest inna tabela, gdzie będą konta przypisane do poszczególnych "account determination", klas i obszarów - wszystko w jednym :)

pozdro
Marta
dominik.tylczynski
Posty: 8350
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1922 times
Been thanked: 1476 times
Kontakt:

Post autor: dominik.tylczynski »

Słaby temat, nie widzę wglądu, który obejmowałby te wszystkie tablice. Jest tylko wgląd V_T095_01, który służy do opracowania konfiguracji "account determination", ale z niego nie przeczytasz danych w SE16.
Jeśli będziesz chciała częściej raportować dane z tych tablic to można w SE11 zbudować wgląd bazy danych na wzór i podobieństwo V_T095_01.

Dominik Tylczyński, ICG
ODPOWIEDZ