Business Area problem

W tym dziale znajdują się posty z zakresu modułów finansowych systemu SAP...
ODPOWIEDZ
Stażysta
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 14, 2018 12:55 pm
Has thanked: 2 times

Business Area problem

Post autor: Stażysta »

Cześć

Szukam jakiejś transakcji w SAP żeby połączyć ze sobą business area i material number.

Mamy w firmie materiały produkowane w naszej fabryce oraz w fabrykach podwykonawców. Od kilku lat gdzieś na jednym cost center fabryki siedzi nam kilkadziesiąt tysięcy itemów, które nie powinny tam się znajdować. Najprawdopodobniej do kilku z nich został przypisany zły Business Area. Od kilku dni szukam jakiegoś rozwiązania problemu i stanąłem w miejscu. Czy funkcjonuje jakaś transakcja, albo tabela SAP, która pozwoli mi przyporządkować do konkretnych numerów materiałów ich business area?
RKISIEL
Posty: 583
Rejestracja: pn lut 14, 2011 9:10 pm
Has thanked: 421 times
Been thanked: 263 times

Re: Business Area problem

Post autor: RKISIEL »

Stażysta pisze: śr wrz 05, 2018 9:11 am Cześć

Szukam jakiejś transakcji w SAP żeby połączyć ze sobą business area i material number.

Mamy w firmie materiały produkowane w naszej fabryce oraz w fabrykach podwykonawców. Od kilku lat gdzieś na jednym cost center fabryki siedzi nam kilkadziesiąt tysięcy itemów, które nie powinny tam się znajdować. Najprawdopodobniej do kilku z nich został przypisany zły Business Area. Od kilku dni szukam jakiegoś rozwiązania problemu i stanąłem w miejscu. Czy funkcjonuje jakaś transakcja, albo tabela SAP, która pozwoli mi przyporządkować do konkretnych numerów materiałów ich business area?
Cześć,
Przepraszam za uwagę poza tematem - ucho boli od słuchania nowomowy. Jeśli już musisz pisać "po polskawemu" to opisz problem po "anglijskomu jazyku" i damy radę zrozumieć. A tak wyszło przaśnie...
Rafał Kisiel
RKISIEL
Posty: 583
Rejestracja: pn lut 14, 2011 9:10 pm
Has thanked: 421 times
Been thanked: 263 times

Re: Business Area problem

Post autor: RKISIEL »

RKISIEL pisze: czw wrz 06, 2018 10:32 pm
Sorry wszystkim ale wyszło źle jakbym odkręcił denko..
Rafał.
Rafał Kisiel
ODPOWIEDZ