FBL1N - dodanie układu

W tym dziale znajdują się posty z zakresu modułów finansowych systemu SAP...
mikas
Posty: 360
Rejestracja: pn mar 14, 2016 1:55 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 24 times

Re: FBL1N - dodanie układu

Post autor: mikas »

Właściwie sam sobie odpowiem: doszedłem, że w standardzie jest możliwość dodania kolumny "Dni zwłoki po terminie płatności netto". W zestawieniu kolumna pojawia się opisana jako "Zwłoka". W FB00 zaznaczam jedynie wcześniej na zakładce Pozycje pojedyncze opcję "Wybór wg terminu płatności netto".
W FBL1N zapisałem nowy układ z dodaną kolumną, w filtrze ustawiłem domyślnie wszystko powyżej 90 dni, posortowałem rosnąco po tej kolumnie "Zwłoka" i voila ;)

Dzięki, pozdrawiam, Michał
Dziadek
Posty: 130
Rejestracja: pn maja 16, 2016 12:19 pm
Has thanked: 25 times
Been thanked: 71 times

Re: FBL1N - dodanie układu

Post autor: Dziadek »

Hmmm. No przecież dokładnie tak samo radziłem i pisałeś że to nie to, a teraz nagle działa? :shock:
Dziadek pisze: pt lut 15, 2019 9:37 am Wydaje się, że Koledze chodzi chyba o zwykłą modyfikację wariantu listy, a nie zmianę danych podstawowych dostawców.
Po prostu dodaj kolumne "Dni zwłoki po terminie płatności netto" i zafiltruj je przedziałem "90-9999" :wink:
mikas
Posty: 360
Rejestracja: pn mar 14, 2016 1:55 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 24 times

Re: FBL1N - dodanie układu

Post autor: mikas »

No widzisz, tak. Jakoś nie mogłem wtedy ustawić to poprawnie, ale w końcu się udało.
Dzięki za pomoc :)

pozdrawiam, Michał
RKISIEL
Posty: 583
Rejestracja: pn lut 14, 2011 9:10 pm
Has thanked: 421 times
Been thanked: 263 times

Re: FBL1N - dodanie układu

Post autor: RKISIEL »

Dziadek pisze: pt lut 15, 2019 10:00 am Przyznaje, że z szacunku dla samego forum troche dziwnie się czuję odpisując dalej :shock: :roll: :?
ale ok:

Cześć Dziadku;
Nie będzie łatwo - trzeba opisać ustawianie wariantu wyświetlania z ustawianiem filtra :D
Zacząłeś to wyjaśniaj.... :P
Rafał Kisiel
ODPOWIEDZ