Wykres - etekieta wartości na lini (funkcja analizy)

W tym miejscu możesz zadawać pytania oraz dyskutować na temat modułów BI, SEM, BObj
ODPOWIEDZ
Daro0879
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 21, 2009 10:51 am

Wykres - etekieta wartości na lini (funkcja analizy)

Post autor: Daro0879 »

Witam!
Czy jest możliwość aby na wykresie gdy wyświetlona jest linia np średnia wartość dla serii można było po najechaniu myszką zobaczyć okienko z wartością tej średniej? taka chmurka jak jest na samej serii
SAP po polsku, nauka SAP, SAP dla początkujących, SAP, S/4HANA, SAP ERP, SAPFORUM, FORUMSAP, HANA, SAP CLOUD PLATFORM, ABAP, EWM
Maniek
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 06, 2009 11:32 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wykres - etekieta wartości na lini (funkcja analizy)

Post autor: Maniek »

W jakim programie tworzysz wykres? Wydaje mi się, że przy użyciu Xcelsius'a 2008 spokojnie to zrobisz.
Daro0879
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 21, 2009 10:51 am

Re: Wykres - etekieta wartości na lini (funkcja analizy)

Post autor: Daro0879 »

Maniek pisze:W jakim programie tworzysz wykres? Wydaje mi się, że przy użyciu Xcelsius'a 2008 spokojnie to zrobisz.
Do tworzenia wykresu używam Business Application Designer. Zdefiniowane jest zapytanie i przypięte do obiektu. Jest tam dużo rożnych funkcji ale tego nigdzie nie zauważyłem. Można definiować linie lecz jak podświetlić wartość na jakim poziomie jest ta linia?
Maniek
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 06, 2009 11:32 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wykres - etekieta wartości na lini (funkcja analizy)

Post autor: Maniek »

Nie ma tam żadnych opcji, właściwości linii? Wyświetlania? Jeżeli dane źródłowe, możesz wyeksportować do excel'a to spróbuj xcelsiusa. Pozdro
Daro0879
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 21, 2009 10:51 am

Re: Wykres - etekieta wartości na lini (funkcja analizy)

Post autor: Daro0879 »

Są właściwości linii ale nie widzę tam nigdzie opcji by pokazać wartość. Mogę jedynie podać tytuł linii. Być może jak bym w tytuł wpisał jakiś znacznik poprzedzony czymś. Co do Xcelsius to niestety nie mamy na to licencji :(
kkonitz
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 9:53 pm
Kontakt:

Re: Wykres - etekieta wartości na lini (funkcja analizy)

Post autor: kkonitz »

Można na stałe umieścić wartość przy serii...
ODPOWIEDZ