Instalacja SAP GUI 7.10

W tym miejscu możesz zadawać pytania oraz dyskutować na temat modułów BI, SEM, BObj
ODPOWIEDZ
cineusz
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 13, 2008 1:45 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Instalacja SAP GUI 7.10

Post autor: cineusz »

Mam kolejny problem, którego nie mogę rozwiązać od dłuższego czasu. Chodzi o instalację SAP GUI ver. 7.10 po uprzednim odinstalowaniu wersji 6.40.

Platforma: WinXP + Office 2003 + wszystkie poinstalowane składniki wymagane dla GUI 7.10 (wyczytane w notach)

Problem - nie działa nowy BEx.

Wiem, że nie tylko ja mam taki problem. Odinstalowałem wszystko związane z 6.40, dodatkowo usunąłem wszystko z rejestrów (wszystko co znalazłem). Po instalacji GUI 7.10 (GUI compilation 2, patch na GUI ver. 10, patch na BI ver. 701) widzę w BEx'ie nowe menu, ale nie dość że ikonki podświetlają się po niemiecku, to nie można nic otworzyć (klikanie w ikonki nie przynosi żadnego rezultatu).

Z całą pewnością trzeba usunąć coś z rejestru (zostało coś po ver. 6.40), gdyż pierwsza instalacja 7.10 na goły system działa. Testowaliśmy na laptopach tego samego typu.

Wie ktoś może co trzeba usunąć z rejestrów?

Z góry dzięki za jakieś wskazówki.
pozdrawiam
MK
www.icg.pl
Dawid_Ratowski
Posty: 314
Rejestracja: czw maja 10, 2007 1:34 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 17 times

Post autor: Dawid_Ratowski »

Jeżeli miałbym coś podpowiadać:
- dograj proszę servis packi do Excela;
- dograj proszę (choś brzmi to kosmicznie) servis packi do Microsoft Net Framework,

mam nadzieję, że pomoże.

Kojarzę też notę OSS, która mówiła o dograniu boblioteki do Excela zaczynającej się na o....dll. na szybko nie mogę znaleźć tej noty, jak mi się uda, zaraz opublikuję na forum.

HTH
Dawid Ratowski, ICG
cineusz
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 13, 2008 1:45 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: cineusz »

Bardzo dziękuję za pomoc.

Zassanie aktualizacji dla pakietu MS Office rozwiązało sprawę
pozdrawiam
MK
www.icg.pl
ODPOWIEDZ