Junior konsultant SAP SD HR FI/CO

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
whoffmann
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 24, 2010 2:07 pm
Lokalizacja: Szczecin, Wrocław

Junior konsultant SAP SD HR FI/CO

Post autor: whoffmann »

Witam,
Nie znalazłem na forum miejsca gdzie można się przywitać, więc przy okazji czynię to tutaj.
Nazywam się Władysław Hoffmann, jestem pracownikiem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego w Instytucie Informatyki w Zarządzaniu. W kwietniu obroniłem rozprawę doktorską z zakresu stosowalności metod (sztuczna inteligencja itp.) oceny zdolności kredytowej. Moje dotychczasowe zainteresowania w ramach uczelni to analiza i bezpieczeństwo danych, systemy kontroli czasu pracy, analiza procesów biznesowych itp. Aktualnie planuję zmianę ścieżki kariery na konsultanta SAP. System znam na poziomie bardzo podstawowym (pracowałem kilka miesięcy jako asystent abapera, zostałem wdrożony w podstawy). Znam ARISa, oraz zagadnienia teoretyczne związane z wydziałem na którym pracuję. Jestem osobą aktywną, dyspozycyjną i pracowitą. Zdaję sobie sprawę, że startuje od 0 więc nie mam wygórowanych oczekiwań finansowych. Jestem w 100% mobilny miejsce pracy ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Nie ukrywam jednak, że w związku z moją przeprowadzką do Wrocławia najbardziej pasowałoby mi biuro w tamtych okolicach lub promieniu 250km.
Ostatnio zmieniony sob mar 13, 2021 2:30 am przez whoffmann, łącznie zmieniany 1 raz.
Chrobak
Posty: 14
Rejestracja: wt gru 07, 2010 7:35 pm

Re: Junior konsultant SAP SD HR FI/CO

Post autor: Chrobak »

Witam,

Prosze o przeslanie Panskiego CV na moj adres: [email protected]. Mamy do zaoferowanie oferty pracy, ktore moglyby byc dla Pana interesujace.

Pozdrawiam
Monika
ODPOWIEDZ