SAP na wesoło :)

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
ODPOWIEDZ
marcus
Posty: 257
Rejestracja: ndz lis 23, 2014 12:48 am
Has thanked: 206 times
Been thanked: 116 times
Kontakt:

SAP na wesoło :)

Post autor: marcus »

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać przed zamieszczeniem tego:

https://youtu.be/nYli9aHqhFI

Ludzie to mają pomysły :)

Jeśli dowcip się nie udał to prosze o usunięcie posta przez administratora :)
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: SAP na wesoło :)

Post autor: dominik.tylczynski »

Można się śmiać, ale znam firmę, która dzięki frywolnemu podejściu do wdrożenia SAP straciła w rok 300mln euro obrotu. Naturalnie to nie jest wina systemu, tylko konsultantów/dyletantów, którzy przekonali klienta, że dane podstawowe nie są istotne i załadowali "coś tam". Indeksów jest kilkanaście tysięcy, maszyneria ruszyła i nikt się nie może w tym połapać. Ma mają wszystko ERP, APO, EWM - wszystkie możliwe zabawki napisane w ABAP'ie...
marcus
Posty: 257
Rejestracja: ndz lis 23, 2014 12:48 am
Has thanked: 206 times
Been thanked: 116 times
Kontakt:

Re: SAP na wesoło :)

Post autor: marcus »

bo z zabawek trzeba umieć korzystać :)

tak jak w życiu.... są ludzie, którzy mają zabawki dla samego posiadania a nie potrafią z nich korzystać... hmm.. przykład z życia - cytuje: "mam wkrętarkę makita, dałem za nią dwa lata temu 1500 PLN i jest nie do zdarcia, czytałem na necie że warto kupić te z wyższej półki" - na pytanie czy faktycznie się sprawdza i warto było dać tyle kasy, otrzymałem odpowiedź: nie wiem używałem tylko raz:)

P. S. ja mam wkrętarkę za 150PLN i sprawdza się w 100% a z śrubokręta nigdy nie korzystam w przeciwieństwie do cytowanego Pana :D ale według w/w jestem kretynem, że dałem się nabrać na tani szajs :)
koperewa86
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 7:38 am

Re: SAP na wesoło :)

Post autor: koperewa86 »

Hahahah no filmik udany ale faktycznie warto uważać na co i kiedy i jak się decyduje!
tovik
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 15, 2017 7:51 am

Re: SAP na wesoło :)

Post autor: tovik »

a czy ktoś ma do tego polskie napisy ?
WYTLIB_A
Posty: 17
Rejestracja: czw maja 18, 2017 4:53 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: SAP na wesoło :)

Post autor: WYTLIB_A »

Waszczykowski :)
ODPOWIEDZ