SAP PS&FICO ze znajomością SD i MM

Jeśli szukasz pracownika, podwykonawcy zamieść taką informację w tym właśnie dziale.
ODPOWIEDZ
mikolajzakrzewski
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 11, 2019 8:47 am

SAP PS&FICO ze znajomością SD i MM

Post autor: mikolajzakrzewski »

Poszukuję osoby, która zna się na konfiguracji modułów PS i FICO, dobrze ogarnia SD i MM i przeprowadziła przynajmniej dwa pełne cykle wdrożeniowe. Klientem jest Krakowska firma z branży gazowej z siedzibą w centrum miasta. Forma współpracy to kontrakt b2b, wstępnie przewidziany na rok z możliwością przedłużenia. Budżet otwarty.

Od bardzo dawna szukam osoby pasującej na to stanowisko, ale mam wrażenie, że takich osób w Polsce jest bardzo mało- może się mylę. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany szczegółami to zapraszam do kontaktu. Będę również wdzięczny za przekazanie informacji znajomym, którzy mogli by być zainteresowani.

[email protected]
RKISIEL
Posty: 583
Rejestracja: pn lut 14, 2011 9:10 pm
Has thanked: 421 times
Been thanked: 263 times

Re: SAP PS&FICO ze znajomością SD i MM

Post autor: RKISIEL »

mikolajzakrzewski pisze: pt sty 11, 2019 10:35 am Poszukuję osoby, która zna się na konfiguracji modułów PS i FICO, dobrze ogarnia SD i MM i przeprowadziła przynajmniej dwa pełne cykle wdrożeniowe. Klientem jest Krakowska firma z branży gazowej z siedzibą w centrum miasta. Forma współpracy to kontrakt b2b, wstępnie przewidziany na rok z możliwością przedłużenia. Budżet otwarty.

Od bardzo dawna szukam osoby pasującej na to stanowisko, ale mam wrażenie, że takich osób w Polsce jest bardzo mało- może się mylę. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany szczegółami to zapraszam do kontaktu. Będę również wdzięczny za przekazanie informacji znajomym, którzy mogli by być zainteresowani.

[email protected]
Cześć,
To nieprawda, że nie ma takich ludzi w PL, przeprowadziłem 7 pełnych wdrożeń – tylko Twoja oferta nie jest poważnie skonstruowana.
Szukasz ludzi kopiących rowy czy stawiających płoty? Może studentów 3-4 roku bo oferta jest jakby dla nich?
Miłego wieczoru.
Rafał Kisiel
wojtas7
Posty: 1058
Rejestracja: pt mar 14, 2008 12:51 pm
Has thanked: 71 times
Been thanked: 313 times

Re: SAP PS&FICO ze znajomością SD i MM

Post autor: wojtas7 »

A ja się wtrącę i zapytam tak na poważnie co jest nie tak w tej ofercie? Rozumiem że często pośrednicy sami nie wiedzą o czym piszą, mylą nazwy modułów czy sami sobie zaprzeczają albo szukają programisto-konsultanta-złotą rączkę, ale w tym wypadku co jest nie tak?

Nie ma napisane że takich ludzi nie ma, tylko że jest ich bardzo mało - Twoja jedna osoba jakby potwierdza taką tezę, czy nie?

No i ten tekst o studentach i kopaniu rowów, o co chodzi? W którym miejscu ogłoszenia można to wywnioskować? Studenci 3-4 roku z 2 pełnymi cyklami wdrożeniowymi? Ciekawe.
ODPOWIEDZ