Junior Konsultant SAP MM - Śląsk.

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
adaśku
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 09, 2018 5:04 pm

Junior Konsultant SAP MM - Śląsk.

Post autor: adaśku »

Witam,

Szukam firm na terenie Śląska, do których mógłbym wysłać dokumenty aplikacyjne w celu podjęcia ewentualnej pracy i rozwoju jako młodszy
konsultant w obszarze MM. Pomimo, iż nie posiadam doświadczenia „na polu boju”, posiadam wiedzę teoretyczną i praktyczną, zdobytą
na kursach odbytych w Niemczech, którą przypieczętowałem certyfikatami SAP TERP10_67: „SAP Certified Application Associate- Business Process Integration with SAP ERP 6.0 EhP7” oraz SAP C_UCMM_15: „Użytkownik SAP w obszarze MM”.
Wiem, że sucha teoria + podręcznikowa praktyka, w porównaniu z rzeczywistością pracy na stanowisku konsultanta, to dwa różne światy, dlatego szukam firmy, która zaproponowałaby mi „czerwoną pigułkę” w celu pogłębienia wiedzy oraz dalszego rozwoju w świecie SAPa.

Pytanie do Was, szanowni forumowicze – czy ktoś z Was byłby w stanie napisać coś w stylu „podążaj za białym królikiem” i podpowiedzieć mi, które z firm w okolicy Katowic działają w w/w obszarze?
Z góry dziękuję za pomoc!
ODPOWIEDZ