Tworzenie WT dla procesu staging

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
SAP_Consulting
Posty: 85
Rejestracja: pn lip 23, 2018 8:44 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Tworzenie WT dla procesu staging

Post autor: SAP_Consulting »

Witam, mam bardzo proste pytanie, jednak nie wiem jak to zrobić nie przy udziale NWBC i przeglądarki...

Kiedy tworzę zlecenie produkcyjne, uruchamiam proces staging, automatycznie tworzy się dokument PMR, to jak później mam zrobić zadanie magazynowe (nie w NWBC), w celu przeniesienia przez pracownika magazynu komponentów z magazynu na produkcję...?

Czy ktoś mógłby podać ścieżkę jak to zrobić krok po kroku...? Bo do tej pory robiłem to w NWBC, ale jest to faktycznie trochę "nieżyciowe".

Pozdrawiam i dziękuję.
inspir
Posty: 39
Rejestracja: czw paź 26, 2017 2:08 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: Tworzenie WT dla procesu staging

Post autor: inspir »

Hej,

jak rozumiem ruch pomiędzy dwoma składami? Jeżeli tak to można skorzystać z transakcji MB1B i ruchu 311. W poprzedniej firmie dokładnie tak wyglądały u nas wydania w sapie na skład produkcyjny.

Pozdr.
Marcin
mrcb
Posty: 260
Rejestracja: czw maja 31, 2007 10:17 pm
Has thanked: 15 times
Been thanked: 107 times

Re: Tworzenie WT dla procesu staging

Post autor: mrcb »

SAP_Consulting pisze: pn mar 25, 2019 10:25 am Bo do tej pory robiłem to w NWBC, ale jest to faktycznie trochę "nieżyciowe".
Moim zdaniem webdynpro /SCWM/MFG_STAGING wcale nie jest taka nieżyciowa.
Pozwala w znakomity sposób monitorować i reagować na zapotrzebowania spływające z PSA.
One-click-solution jest dostępne z GUI za pomocą transakcji /SCWM/STAGE.

pozdr.m.
SAP_Consulting
Posty: 85
Rejestracja: pn lip 23, 2018 8:44 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: Tworzenie WT dla procesu staging

Post autor: SAP_Consulting »

Faktycznie, SCWM/STAGE ;-) :-)
ODPOWIEDZ