Drukowanie Etykiet

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
Paula91
Posty: 10
Rejestracja: pn paź 22, 2018 6:29 pm

Drukowanie Etykiet

Post autor: Paula91 »

Witam,
Może opiszę przykład, będzie łatwiej.
Np.
Magazyn ma do wysyłki 10 palet, kolejno skanuje palety aby otrzymać etykiety wysyłkowe.
Czasami etykiety drukuja się po zamknięciu całej wysyłki, a czasami paleta po palecie.
Skanuje jedna z dziesięciu i drukuje się 1 etykieta, mimo że nie zamyka wysyłki itd druga, trzecia...
Czy ktoś wie gdzie i od czego zależy powyzsza sytuacja?

Pozdrawiam
Paulina
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: Drukowanie Etykiet

Post autor: dominik.tylczynski »

Obawiam się, że bez zajrzenia do Twojego systemu będzie bardzo trudno coś poradzić.
Wydruki etykiet są zwykle pisane "na wymiar" pod potrzeby danego klienta / użytkownika SAP.
Paula91
Posty: 10
Rejestracja: pn paź 22, 2018 6:29 pm

Re: Drukowanie Etykiet

Post autor: Paula91 »

Witam,
Wg mnie te ustawienia są gdzieś w danych ship to, ponieważ jakby były ustawione dla użytkownika końcowego to by sposób drukowania byłby taki sam.
Tylko gdzie to szukać, bo ja już nie mam pomysłu.
rafalgt
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 06, 2019 6:18 pm

Re: Drukowanie Etykiet

Post autor: rafalgt »

Nie chcę tworzyć nowego tematu więc zapytam tutaj.
Jak można wydrukować na zebrze etykiety kilka na raz np po numerze zlecenia albo po typie magazynu albo w końcu jakoś je skopiować z ekranu np lt22.
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: Drukowanie Etykiet

Post autor: dominik.tylczynski »

Zakładając, że masz poprawnie i w miarę standardowo ustawione drukowanie etykiet w module SAP WM, możesz ponowić wydruki dla określonego numeru zlecenia przeniesienia przy pomocy transakcji LT31 lub dla określonej jednostki składowania przy pomocy transakcji LT32.
ODPOWIEDZ