Junior Konsultant/SAP Konsultant PP/MM

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
peterek13
Posty: 169
Rejestracja: czw sty 29, 2015 4:44 pm
Has thanked: 37 times
Been thanked: 82 times
Kontakt:

Junior Konsultant/SAP Konsultant PP/MM

Post autor: peterek13 »

Poszukuję pracy jako junior konsultant/konsultant SAP PP/MM ( preferowane lokalizacje : dolnośląskie, śląskie, małopolskie)

- moje doświadczenie w pracy z systemem SAP to bez mała 3-3,5 roku
- doświadczenie w pracy w biznesie, to czas ok 1,5 roku i jest to przede wszystkim support ( moduły logistyczne w SAP ERP i SAP GTS )
- zdarzyło mi się również popełnić parę artykułów na stronie sapusers.pl
- większość mojego doświadczenia w pracy z SAP dotyczy pracy na uczelni WSB we Wrocławiu, gdzie od ponad 2,5 roku prowadzę laboratoria na kierunkach Informatyka/Logistyka/Inżynieria zarządzania w oparciu o procesy produkcyjne ( PP ) i te dotyczące material management ( MM ) w SAP.
- jestem "samoukiem" i cały czas naszego pięknego SAP-a staram się oswajać :D , tzn. staram się cały czas dokształcać z SAP-a ( szeroko pojętego ) samemu, przerabiając różne zagadnienia na zasadzie case lub ćwiczeń z dostępnych mi materiałów szkoleniowych SAP, bądź też książek z danego modułu z SAP PRESS
- co do powyższego punktu chodzi o zasadę żeby możliwe scenariusze biznesowe pokazane w materiałach szkoleniowych lub książkach, odwzorować na dostępnym mi systemie szkoleniowym SAP ERP, tak żeby zdobyta wiedza utrwaliła się również podczas obsługi systemu. Powyższą praktykę stosuję również podczas prowadzenia zajęć na uczelni
- najlepiej czuję się na ten moment w SAP w zagadnieniach dotyczących styku PP/MM ( master data, production master data, zlecenia produkcyjne, automatyzacja zakupów i planowania MRP w MM, konfiguracja PP, zwłaszcza ta tycząca się discrete manufacturing i obsługa PP-SFC), to tak w skrócie
- co jeszcze nie sprawia mi kłopotów: na pewno konfiguracja MM, proces P2P, procesy MM-IM w SAP, co do modułu PP to jeszcze dodałbym rzeczy związane z konfiguracją marszrut i specyfikacji mat., a jeżeli chodzi o języki obce to angielski płynny
- co do udoskonalenia i nauczenia się: na pewno ciągle LSMW i ABAP

Jeżeli jakaś firma czy organizacja byłaby zainteresowana współpracą z moją skromną osobą ( na zasadzie zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę), to poproszę o kontakt w wiadomości prywatnej na forum, wtedy udostępnię oczywiście dane kontaktowe do mnie.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ