SAP - wyjazdy na projekty itp.

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
ODPOWIEDZ
SAP_Consulting
Posty: 85
Rejestracja: pn lip 23, 2018 8:44 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

SAP - wyjazdy na projekty itp.

Post autor: SAP_Consulting »

---
Ostatnio zmieniony wt lut 21, 2023 11:28 pm przez SAP_Consulting, łącznie zmieniany 1 raz.
wojtas7
Posty: 1058
Rejestracja: pt mar 14, 2008 12:51 pm
Has thanked: 71 times
Been thanked: 313 times

Re: SAP - wyjazdy na projekty itp.

Post autor: wojtas7 »

Jedyna odpowiedź jest taka, że możesz być konsultantem SAP i jeździć albo nie jeździć, jeździć na krótkie okresy, albo na długie okresy, możesz mieć w kalendarzu trzy firmy tygodniowo do odwiedzenia, albo pracować jednej przez X lat i w ogóle nie jeździć. Możesz podróżować po Polsce, możesz podróżować po Skandynawii, albo po Niemczech, ale równie dobrze lecieć na projekt do Australii.

Jedyny konkret to tak, zgadza się, w tym zawodzie wyjazdy są bardziej prawdopodobne niż w innych, a tak to wszystko zależy jakie projekty robisz i w jakiej firmie pracujesz.
SAP_Consulting
Posty: 85
Rejestracja: pn lip 23, 2018 8:44 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: SAP - wyjazdy na projekty itp.

Post autor: SAP_Consulting »

wojtas7 pisze: pn kwie 27, 2020 10:53 am jeździć na krótkie okresy, albo na długie okresy, możesz mieć w kalendarzu trzy firmy tygodniowo do odwiedzenia
No właśnie o to chodzi, że zawsze sądziłem, że wyjazdy są na dłuższe okresy, że projekt trwa zawsze minimum pół roku czy kilka miesięcy, ale rozumiem, że firmy potrzebują po prostu czasem konsultantów nawet na kilka dni, czy tak...?
Wiem, że to pewnie proste i dość naiwne pytania, ale to istotna część tej pracy.


Gdzie/jak można szukać takich krótkich kilkudniowych/kilkutygodniowych zleceń...?
wojtas7
Posty: 1058
Rejestracja: pt mar 14, 2008 12:51 pm
Has thanked: 71 times
Been thanked: 313 times

Re: SAP - wyjazdy na projekty itp.

Post autor: wojtas7 »

Domyślam się że dopiero zaczynasz. Powiedz po prostu Twoje oczekiwania co do wyjazdów na rozmowach rekrutacyjnych. Bo jako freelancer raczej nie masz doświadczenia?
SAP_Consulting
Posty: 85
Rejestracja: pn lip 23, 2018 8:44 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: SAP - wyjazdy na projekty itp.

Post autor: SAP_Consulting »

Tak, przebranżowiłem się, jestem w tej branży dopiero mniej więcej od roku, nawet niecałego.
Nie mam doświadczenia jako freelancer, ale no pewnie kiedyś chciałbym to zmienić i pójść we freelancerkę.
Szukałem, ale nie znalazłem: czy są np. jakieś strony internetowe, gdzie można znaleźć krótsze (powiedzmy kilkudniowe/kilkutygodniowe) zlecenia? Najchętniej w takich brałbym udział.
ODPOWIEDZ