Ostatnia aktywność odbiorcy

W tym dziale znajdują się posty z zakresu modułów finansowych systemu SAP...
ODPOWIEDZ
meklow
Posty: 127
Rejestracja: wt maja 20, 2008 9:36 am
Been thanked: 2 times

Ostatnia aktywność odbiorcy

Post autor: meklow »

Witam,

Za pomocą jakich tabel można wygenerować ostatnią aktywność odbiorcy ze strony dokumentów RV, jak i DR, DZ, DG np przez datę księgowania. BKPF da nam wszystkie typy dokumentów tylko ale bez nazwy odbiorcy.

Dziękuję
meklow
Posty: 127
Rejestracja: wt maja 20, 2008 9:36 am
Been thanked: 2 times

Re: Ostatnia aktywność odbiorcy

Post autor: meklow »

BSID ma to wszystko.
RKISIEL
Posty: 583
Rejestracja: pn lut 14, 2011 9:10 pm
Has thanked: 421 times
Been thanked: 263 times

Re: Ostatnia aktywność odbiorcy

Post autor: RKISIEL »

meklow pisze: wt kwie 21, 2020 2:21 pm BSID ma to wszystko.
BSAD bo też mogli rozliczyć i w BSID nie będzie wpisów :D
@BTW meklow - nie podawaj rodzajów dokumentów (BKPF-BLART) bo one nic/nikomu nie mówią oprócz tajemniczych oznaczeń. Czy myślisz, że dla mojego "FX" będzie inne działanie systemu? TAK! bo mam substytucje/walidacje: GGB1/OBBH/BTE 1120(substytucje); GGB0/OB28/BTE 1025 (walidacje) i inne. Tych co nie ma w OB28/OBBH znajdziesz w BTE - sporo w zależności od zdarzenia. W celach poznawczych proponuję dokładne prześledzenie wyników otrzymanych w transakcjach BERP/BERE - i w raportach otrzymanych w tych transakcjach -> z menu: Skok do -> Moduły; Produkcja lub Identyfikacja. Lub do transakcji BF++ - tam znajdziesz FM dla obsługi zdarzeń w FI.
Wszystko to było w "starym" szkoleniu AC260 - teraz to chyba BC425. BC425 jest pełniejsze choć wykładowcy słabiej orientują się w możliwościach BTE no ale dają wiedzę kompleksową a nie wybiórczą jak w AC260 :o Ukończyłem obydwa i dla FI pełniejsze było AC260.
RaV
Rafał Kisiel
ODPOWIEDZ