Pomoc w pracy magisterskiej - ankieta dotycząca oceny wdrożeń systemów ERP

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
ODPOWIEDZ
Patryk.
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 06, 2021 3:33 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Pomoc w pracy magisterskiej - ankieta dotycząca oceny wdrożeń systemów ERP

Post autor: Patryk. »

Dzień dobry, jako że jest to forum poświęcone systemowi ERP chciałbym prosić o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej, nie powinno to zająć więcej niż 7-8 minut. Ankieta jest skierowana do osób, które brały udział we wdrożeniu systemu informatycznego typu ERP w przedsiębiorstwie, ale jeżeli posiadają Państwo inne systemy informatyczne to także proszę o wypełnienie. Z góry dziękuję za poświęcony czas 🙂

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
PawelW
Posty: 185
Rejestracja: pn sty 02, 2017 2:19 pm
Has thanked: 55 times
Been thanked: 51 times

Re: Pomoc w pracy magisterskiej - ankieta dotycząca oceny wdrożeń systemów ERP

Post autor: PawelW »

Ja bym powiedział, że ta ankieta jest raczej źle skierowana. Na tym forum będziemy mieli raczej konsultantów i administratorów. Ja jako konsultant brałem udział pewnie w kilkunastu wdrożeniach. W firmach usługowych, produkcyjnych, w sektorze publicznym, czy tam telekomunikacji. I co ja miałbym tam zaznaczyć? :) Do tego nie mi oceniać wdrożenie jako konsultantowi. Tutaj powinien się wypowiedzieć ktoś, dla kogo to wdrożenie było robione.

Do tego ankieta dotyczy MŚP. SAP jest wdrażany raczej w dużych firmach, ze względu na bardzo duże koszty.
Patryk.
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 06, 2021 3:33 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Pomoc w pracy magisterskiej - ankieta dotycząca oceny wdrożeń systemów ERP

Post autor: Patryk. »

Racja, nie sprecyzowałem, a chodziło mi o osoby, które brały udział we wdrożeniu ERP w SWOJEJ firmie ;) I znowu racja odnośnie SAPa, aczkolwiek zdarza się, że firmy z sektora MŚP wdrażają ten system. Nie doczytałem, że na tym forum są konsultanci i administratorzy, ale dziękuję za uwagi! :D
PawelW
Posty: 185
Rejestracja: pn sty 02, 2017 2:19 pm
Has thanked: 55 times
Been thanked: 51 times

Re: Pomoc w pracy magisterskiej - ankieta dotycząca oceny wdrożeń systemów ERP

Post autor: PawelW »

Jest jeszcze kwestia SAP ERP vs SAP Business One. Ten drugi jest dedykowany dla mniejszych firm. Natomiast ja go nie znam i to jest całkiem co innego :)
ODPOWIEDZ