Raportowanie zmian rachunków banakowych

W tym miejscu możesz zadawać pytania oraz dyskutować na temat modułów kadrowo płacowych SAP.
ODPOWIEDZ
Judyta
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 30, 2022 11:44 am

Raportowanie zmian rachunków banakowych

Post autor: Judyta »

Witam,

Chce ustawić wariant ad hoc, który będzie pozwalał na wyraportowanie zmian rachunków bankowych w danym miesiącu, bez wykazywania pierwszych rekordów pracowników nowozatrudnionych znajdujących się u nich na infotypie. - Jeśli jednak nowozatrudniony pracownik zmienilby numer konta w danym miesiącu to ta zmiana musiałaby być widoczna. Czy możecie podpowiedzieć w jaki sposób zadać warunki na ad hocu, żeby raport wyjściowy raportowal jedynie faktyczne zmiany konta w danym miesiącu?
Judyta
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 30, 2022 11:44 am

Re: Raportowanie zmian rachunków banakowych

Post autor: Judyta »

Może przeformułuje pytanie, czy ktoś korzystał z transakcji SA38 I mógłby mi powiedzieć czy dla powyższych założeń taki raport byłby OK?
kzar
Posty: 35
Rejestracja: pt lip 17, 2020 1:07 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 12 times

Re: Raportowanie zmian rachunków banakowych

Post autor: kzar »

Cześć, według mnie standardowym raportem Ad-Hoc tego nie wyciągniesz w takiej formie, jak chcesz.

SA38 to transakcja do odpalania programów, o jaki dokładnie program chodzi?

Pozdrawiam, Kamil
Judyta
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 30, 2022 11:44 am

Re: Raportowanie zmian rachunków banakowych

Post autor: Judyta »

Cześć dziękuję za odpowiedź, ktoś mi zasugerował że to jest coś co mogłoby pomóc, ale też nigdy nie korzystałam z tej transakcji I nie wiem w jaki sposób miałaby mi pomóc.
Czy może w takim razie przychodzi Ci do głowy cokolwiek czym mogłabym wyciągnąć raport w takiej formie jak sobie założyłam? Infotype download report byłby spoko dla raportowania zmian, ale wyrzuca cała populację i trzeba w nim trochę pogrzebać A mi chodzi głównie o raportowanie zmian.
Pozdrawiam,
Judyta
ODPOWIEDZ