Kanban

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
Piotr Julian
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 21, 2022 5:06 pm

Kanban

Post autor: Piotr Julian »

Dzien dobry.
Potrzebuję Waszej pomocy. Pracuje w zakładzie który nie ma jeszcze dopracowanych rzeczy w sap typu kanban, automatyczne rozlokowanie materiału po przyjęciu na stan oraz po utworzeniu TO na regały magazynowe.
Nie wiem dokładnie jak to opisać ale jeśli jest ktoś kto może mi pomóc i wysłuchać to bardzo proszę o może jakieś pytania z Waszej strony tutaj lub też kontakt mailowy lub inny.
Łatwiej będzie mi odp na jakieś pytanie kogoś kto się na tym zna niż samemu próbować tu coś teraz opisać :(
Bardzo Was proszę o pomoc.
Jeśli coś źle napisałem to przepraszam ale to mój pierwszy post tutaj i mimo że przeczytałem mnóstwo innych pisanych przez Was to nie jestem w stanie precyzyjnie wyjaśnić bez podpowiedzi.
aregmax
Posty: 200
Rejestracja: śr sty 21, 2009 11:28 am
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 4 times
Been thanked: 84 times

Re: Kanban

Post autor: aregmax »

Witaj

IMHo tematy o których piszesz to raczej małe projekty a sposób w jaki je opisujesz, nie opisujesz :-) wskazuje, że potrzebujecie wsparcia (własnego lub zewnętrznego) - żeby zdobyć wiedzę, poznać proces i zrealizować zmianę. Forum/mail nie będzie najlepszym miejscem w tym wypadku.

Pozdr.
Arek
ODPOWIEDZ