Przebranżowienie do SAP - EWM/MM/WM

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
Saperowiec
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 20, 2022 8:18 pm

Przebranżowienie do SAP - EWM/MM/WM

Post autor: Saperowiec »

Cześć,

Chciałbym poprosić o poradę w sprawie przebranżowienia na konsultanta SAP. W skrócie o mnie około 6-7 lat doświadczenie w różnych korpo, stanowiska specjalistyczne i operacyjne w działach logistyki i zakupów, roczny projekt wdrożenia EWM jako jeden z członków zespołu wdrożeniowego. W codziennej pracy używamy Ariby, robię zamówienia, wyciągam i analizuję dane, pracuję z kontraktami i indeksami w SAP itp.

Docelowo nie widzę większych możliwości zarobkowych i awansu na tych stanowiskach, dlatego zastanawiam się nad rolą konsultanta. Dodatkowo trochę mówię po Niemiecku i jak PiS wygra kolejne wybory to zastanowiłbym się nad emigracją :)

Moje pytanie jaki powinienem obrać kierunek rozwoju? Najbliżej mi do EWM/WM ale rozważyłbym też inne moduły. Zapisać się na jakaś podyplomowkę? W pracy szukać projektów? Krusy online? Rzucić obecną pracę i iść gdzieś uczyć się jako stażysta/junior?
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: Przebranżowienie do SAP - EWM/MM/WM

Post autor: dominik.tylczynski »

Poszukaj po prostu pracy jako (młodszy) konsultant EWM/WM. Z rocznym doświadczeniem projektowym nie powinno być z tym większego problemu.
kasia3188
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 04, 2022 3:11 pm
Been thanked: 3 times

Re: Przebranżowienie do SAP - EWM/MM/WM

Post autor: kasia3188 »

Najpierw to zapisz się n jakiś kurs. Z tego co tak kojarze to one trwają kilka dobrych miesięcy, gdzieś z ponad pół roku albo i więcej
ODPOWIEDZ