Badge, punkty na SAP Community a zmiana usera

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
ODPOWIEDZ
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Badge, punkty na SAP Community a zmiana usera

Post autor: dominik.tylczynski »

Przeczytałem na LinkedIn ciekawy post o możliwości stracenia badge'y i punktów na SAP Community kiedy się utraci dostęp do S-usera - https://www.linkedin.com/feed/update/ur ... esktop_web

Ten sam problem został opisany w blogu This might be my last post on the SAP Community Network!

Niestety dotąd SAP nie potrafi zorganizować sensownej funkcji połączenia profili na SAP Community, czy zmiany S-usera kiedy się zmieni pracę, albo podmianki na P-usera. Niby prosty temat, a jakoś niemożliwy do zrobienia.

Utworzyłem zatem propozycję usprawnienia na SAP Influence - SAP Influence: Consolidate badges, reputation points when linking profiles

Kliknij w powyższy link i zagłosuj zanim ten problem dotknie i Ciebie.
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: Badge, punkty na SAP Community a zmiana usera

Post autor: dominik.tylczynski »

Dobra wiadomość :D - SAP zaakceptował propozycję usprawnienia. Mam nadzieję, że zostanie to wkrótce rozwiązane.

Głosować nadal można: SAP Influence: Consolidate badges, reputation points when linking profiles
dominik.tylczynski
Posty: 8326
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1915 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: Badge, punkty na SAP Community a zmiana usera

Post autor: dominik.tylczynski »

Zgłoszenie do dostało już ponad 30 głosów. To całkiem sporo.
Głosowanie jest nadal otwarte. Można też komentować tę propozycję i podać w komentarzu swoje własne oczekiwania:
SAP Influence: Consolidate badges, reputation points when linking profiles
ODPOWIEDZ