Od druk etykiet bez numeru dostawy

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
Patrycja11
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 02, 2023 9:21 am

Od druk etykiet bez numeru dostawy

Post autor: Patrycja11 »

Cześć wszystkim. Potrzebuję od drukować etykietę na półprodukt.
Jak wydajemy paletę drukuję nam się pierwsza etykieta. Niestety ludzie błędy popełniają i niekiedy zdarzy się że etykietę musimy od drukować ale nie wiem czy jest to możliwe w takiej formie jak pierwotna z górnym kodem kreskowym.
Robiąc to w transakcji lt31 mamy możliwość wydruku tylko etykiety z podstawowymi informacjami jak indeks i partia bez górnego kodu.
Macie może wiedzę na ten temat i ktoś mi pomoże.
Jest może jakaś transakcja gdzie można to oddrukować w pierwotnej wersji. Koledzy którzy mają większy staż tłumaczą że to nie jest numer HU i nie ma możliwości od druku.
Ja jednak mam nadzieję. :D
Załączniki
ETYKIETA PO WYDANIU.JPG
ETYKIETA PO WYDANIU.JPG (109.59 KiB) Przejrzano 150 razy
ETYKIETA LT31.JPG
ETYKIETA LT31.JPG (42.85 KiB) Przejrzano 150 razy
patryk21415
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 02, 2023 8:07 pm
Been thanked: 5 times

Re: Od druk etykiet bez numeru dostawy

Post autor: patryk21415 »

Cześć Patrycja,
1)Jako pierwszy sposób proponuję zweryfikowanie poleceń drukarki - ważne żeby zrobić to z tego konta kto generował etykietę.
2) Jeśli do etykiety tworzony jest jakiś dok dostawy -a tak sądzę powinnaś sprawdzić wewnątrz dokumentu i spróbować ponowić drukowanie.
3) Nie wiem jak to wygląda u Ciebie ale u siebie w zakładce Logistyka mam utworzony moduł/transakcję OLAP - po wpisaniu nr referencyjnego z poziomu tej transakcji możemy reprintowac etykiety.
Nie wiem czy to Ci pomoże ale spróbuj i daj znać czy się udało 🙂
Patrycja11
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 02, 2023 9:21 am

Re: Od druk etykiet bez numeru dostawy

Post autor: Patrycja11 »

napewno transakcja OLAP ?
Próbuję ręcznie wyszukać i nie mam takiej. Weszłam ogólnie w zbiór transakcji SAP i też niestety nie znalazłam.
Zazwyczaj jak robimy od druk wyrobu gotowego robimy to w ZMPL - Transaction for reprint - HU Label ale etykiety półproduktu niestety nie możemy tak od drukować
patryk21415
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 02, 2023 8:07 pm
Been thanked: 5 times

Re: Od druk etykiet bez numeru dostawy

Post autor: patryk21415 »

Hej tak OLAP ale jak się okazało to moduł skonfigurowany przez naszych develop..
ODPOWIEDZ