Poszukuję stażu w SAP

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
KM21Z
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 11, 2023 8:05 pm

Poszukuję stażu w SAP

Post autor: KM21Z »

Dzień dobry, poszukuję stażu wakacyjnego w Gdańsku lub okolicach na stanowisku konsultanta systemów ERP. W chwili obecnej studiuję zaocznie podatki i doradztwo podatkowe (2rok) oraz dziennie na filologii polskiej (specjalizacja nauczycielska, 3 rok / w czerwcu obrona pracy licencjackiej).Przyznam szczerze, że jestem osobą totalnie "zieloną" jeśli chodzi o środowiska ERP, natomiast staram się korzystając z dostępnych w internecie zasobów rozwijać swoją wiedzę o funkcjonowaniu tychże systemów oraz o ich zastosowaniu w branżach finansowych. Na studiach miałem okazję zdobyć wiedzę z zakresu rachunkowości, statystyki oraz kontrolingu finansowego. Jest to branża, która niezwykle mnie interesuje i z którą chciałbym związać swoją karierę zawodową. Posiadam dosyć podstawową wiedzę z zakresu SQL. Jestem osobą zaangażowaną, która bardzo szybko adaptuje się do nowych sytuacji, nieustannie staram się rozwijać swoje umiejętności poszerzając tym samym horyzonty myślowe. Językiem angielskim posługuję się na poziomie B2 (posiadam certyfikat wydany przez UG). Pozdrawiam
ODPOWIEDZ