SAP moduł Finanse- prośba o wskazanie problemów

W tym dziale znajdują się posty z zakresu modułów finansowych systemu SAP...
ODPOWIEDZ
kondek7
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 30, 2023 7:07 pm

SAP moduł Finanse- prośba o wskazanie problemów

Post autor: kondek7 »

Witam wszystkich,

Mam do każdego z Was kto używa systemu SAP modułu Finanse ogromną prośbę. Otóż do pracy na koniec studiów podyplomowych potrzebuję przeprowadzić wywiad nt. problemów z jakimi borykają się użytkownicy systemu SAP modułu Finanse a także wskazanie propozycji rozwiązań danego problemu- usprawnienia funkcjonalności systemu. Dzięki takim informacjom będę mógł działać dalej :-)
Czy mogę Was prosić o to aby wpisać w komentarzu problemy z jakimi się borykacie w czasie korzystania z systemu SAP Finanse oraz podać przykładowy sposób rozwiązania tego problemu? Byłbym bardzo wdzięczny każdemu kto podzieli się swoimi spostrzeżeniami w związku z funkcjonalnościami modułu Finanse a konkretniej z problemami jakie widzicie.

Z góry bardzo dziękuję!
kondek7
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 30, 2023 7:07 pm

Re: SAP moduł Finanse- prośba o wskazanie problemów

Post autor: kondek7 »

Cześć, czy pomożecie w tym temacie? Na pewno spotkaliście się do tej pory z licznymi niedogodnościami w SAP np. podczas księgowania, ściągania raportów itp. napiszcie proszę przykładowe problemy - będę wdzięczny i z góry dzięki!
wojtas7
Posty: 1058
Rejestracja: pt mar 14, 2008 12:51 pm
Has thanked: 71 times
Been thanked: 313 times

Re: SAP moduł Finanse- prośba o wskazanie problemów

Post autor: wojtas7 »

Co masz na myśli "niedogodność" czy "problemy"? Napisz jakiś przykład, nawet wymyślony, co wg Ciebie miałoby być niedogodnością lub problemem?

Sam system wdrożony i używany prawidłowo raczej nie ma nic takiego jak niedogodności czy problemy, bo właśnie prawidłowe wdrożenie i szkolenie użytkowników temu służy... Przychodzi mi do głowy na co ludzie mogą narzekać i zwykle "system chodzi za wolno" albo "zrywa połączenie" a to raczej nie jest wina samego systemu w sobie, nieprawdaż? Albo "ta zetowa transakcja nigdy nie działa prawidłowo" to też nie ma nic wspólnego z produktem SAP samym w sobie.
ODPOWIEDZ