Sd, MM ,WM

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
patryk21415
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 02, 2023 8:07 pm
Been thanked: 5 times

Sd, MM ,WM

Post autor: patryk21415 »

Cześć, postanowiłem dodać post odnośnie poszukiwania nowych wyzwań. Aktualnie w formie produkcyjnej w branży automotive zajmuję się logistyką. Tworzę zamówienia, planuję produkcję, wgrywamy EDI, organizuję wysyłki,wystawiam faktury, nadzoruję magazyn,ruchy magazynowe itd., mam również kontakt z danymi materiałów -mm. z racji że to logistyka jestem key userem nie tworzylem ani nie uczestniczyłem we wdrażaniu tych modułów. Pracuję na tym stanowiskiem 7 lat. Potrafię stworzyć jakieś raporty w sqvi. Mam więc podstawowa wiedzę, ale uważam że do consultanta jeszcze mi brakuje. Studiuję programowanie -7 semestr gdzie najbardziej przypadł mi do gustu SQL oraz analiza danych i python. Mam więc pewne doświadczenie i chciałbym w tym kierunku dalej się rozwijać. niemiecki a2, angielski B2. Gdyby ktoś mi zaufała i moim zalążka wiedzy proszę o wiadomości, na pewno się odezwę 😉
ODPOWIEDZ