(1) Smartforms - dziedziczenie bolda po akapicie standardowym, (2) kopie elementów

Jeśli programujesz, administrujesz, integrujesz i masz wątpliwość lub obawę, to właśnie najlepsze miejsce dla Ciebie. Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
emil
Posty: 133
Rejestracja: pt gru 27, 2019 11:02 am
Has thanked: 29 times
Been thanked: 42 times

(1) Smartforms - dziedziczenie bolda po akapicie standardowym, (2) kopie elementów

Post autor: emil »

(1) Mam wielgaśną prośbę, może ktoś z Was znajdzie chwile na mały eksperyment.

Tworząc styl do smartforma, definiujemy akapit standardowy. Nie wiem dlaczego, jeśli jest on wyboldowany, to wszystkie pozostałe formaty akapitów przejmują wspomniane ustawienie i także są wyboldowane.
Czy tylko ja tak mam?

Tutaj https://help.sap.com/docs/SAP_NETWEAVER ... on=7.40.21 i w materiałach z BC470 nic nie znalazłem na temat "dziedziczenia".

(2) Zdefiniowałem na pierwszej stronie stopkę wydruku jako okno z umieszczonym w nim tekstem. Podobała mi się to, co zrobiłem, więc przekopiowałem ją na kolejne strony. Teraz ciekawostka: edytując na pierwszej stronie stopkę, kopie też przyjmują wprowadzone zmiany. Nie potrafię namierzyć jakiegoś wizualnego elementu wskazującego, że jest powiązanie pomiędzy skopiowanymi elementami.
WYDAJE MI SIĘ, że można to namierzyć jedynie po jednakowej nazwie elementu "stopka" na różnych stronach.
Zwróciliście na to uwagę?
ODPOWIEDZ