raport z delivery note

A tu dla odmiany podyskutować możesz na tematy logistyczne SAP. Jeśli pojawią się jakieś pytania, nie zwlekaj, zadaj je natychmiast.
ODPOWIEDZ
NataliaSz
Posty: 6
Rejestracja: wt kwie 18, 2023 11:04 am

raport z delivery note

Post autor: NataliaSz »

Dzień dobry,

Mam pytanie czy istnieje transakcja, która wyrzuca z SAP deliverki, ale z tymi wszystkimi kodami, które są pod deliverkami? Chodzi mi o wykaz opakowań zwrotnych z danego okresu (z pewnością ułatwiłoby mi to pracę). Nie interesuje mnie sam wykaz numerów deliverem, ale taka lista, że pod każdą delivery note będę widzieć kilka pozycji. Z góry dziękuje za odpowiedź :)
dominik.tylczynski
Posty: 8348
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1921 times
Been thanked: 1475 times
Kontakt:

Re: raport z delivery note

Post autor: dominik.tylczynski »

Do raportowania dostaw (deliverki) najwygodniejsze są transakcje VL06I (dostawy przychodzące) i VL06O (dostawy wychodzące). W obu transakcjach są przyciski do wyboru dostaw wg statusów. Ostatni przycisk, na samym dole umożliwia swobodny wybór wszystkich dostaw wg bogatych kryteriów selekcji. Wynik można wyświetlić na poziomie nagłówka oraz pozycji dostaw, wtedy będzie widać numery materiałów na pozycjach dostaw. Obie transakcje wyświetlają bardzo dużo pól z dostaw, a jeśliby czegoś brakowało to można je dodatkowo rozszerzyć programistycznie.
NataliaSz
Posty: 6
Rejestracja: wt kwie 18, 2023 11:04 am

Re: raport z delivery note

Post autor: NataliaSz »

Bardzo dziękuje za pomoc.
ODPOWIEDZ