SAP ACTIVATE egzamin kurs

Jeśli programujesz, administrujesz, integrujesz i masz wątpliwość lub obawę, to właśnie najlepsze miejsce dla Ciebie. Pisz śmiało...
Margo.Pol
Posty: 74
Rejestracja: pt mar 09, 2018 4:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

SAP ACTIVATE egzamin kurs

Post autor: Margo.Pol »

Czesć,

chciałabym się dowiedzieć jak mogę uzyskać certyfikat z SAP Activate , firma mi nie zasposoruje wiec chiałabym na włąsną rękę wykupić kurs , egzamin ale nie widzę żadnych firm szkoleniowych w tym zakresie. Chyba można na stronie SAP wykupić ? ale czy to sam egzamin czy też pełne szkolenie z egzaminem ? Jak wygląda taki egzamin ?

Pozatym są dwie książki na SAP Press : SAP Activate Project Management Certification Guide i SAP activate Project Management for SAP S/4HANA and SAP S/4HANA Cloud i jezeli chciałabym sie sama przygotować to lepiej kupić pierszą pozycję czy dwie ? Czym się one różnią ?

pozdrawiam :)
dominik.tylczynski
Posty: 8384
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1951 times
Been thanked: 1482 times

Re: SAP ACTIVATE egzamin kurs

Post autor: dominik.tylczynski »

Tutaj jest lista aktualnych certyfikatów: Available Certifications. Przeszukaj tę listę pod kątem "activate" - kilka certyfikatów znajdziesz. W szczegółach każdego certyfikatu jest wskazanie na szkolenia, których ten certyfikat dotyczy, np. dla C_ACTIVATE22 - SAP Certified Associate - SAP Activate Project Manager
20230705_3901.png

Co do książek to przypuszczam, że SAP Activate Project Management Certification Guide jest bardziej o tym jak zdać certyfikat, a SAP Activate Project Management for SAP S/4HANA and SAP S/4HANA Cloud o tym jak z SAP Activate korzystać. Wybierz w zależności od Twoich potrzeb - chcesz bardziej zaliczyć certyfikat, czy nauczyć się Activate.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.