Praca dodatkowa: MM WM SD PP MRP

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
Piotr Jagodnik
Posty: 4
Rejestracja: śr lut 15, 2023 10:44 pm

Praca dodatkowa: MM WM SD PP MRP

Post autor: Piotr Jagodnik »

Poszukuje pracy dodatkowej w której mógłbym wesprzeć proces wdrażania i rozwijania systemu SAP, na zapoznanie się z tym środowiskiem, poszerzyć wiedzę, potwierdzić umiejętności, a przede wszystkim wypełnić czas pracą z SAP

Aktualnie jestem użytkownikiem i sprawnie poruszam się po obszarach wymienionych w tytule. Bardziej szczegółowo moja wiedza to gospodarka magazynowa, zakupy, tworzenie i zarządzanie materiałami, wdrażanie nowych indeksów takich jak wyroby gotowe i komponenty do produkcji. W ostatnim czasie swoją wiedzę poszerzałem w obszarze MRP: wgrywanie forecastów, odpowiednia konfiguracja i ustawienia MM materiałów, automatyczne generowanie zleceń planowanych, BOM explosion mające wpływ na generowanie zgłoszeń zapotrzebowania, kontrola i potwierdzanie dostępności komponentów dla konkretnych zleceń

Ukończyłem studia podyplomowe na kierunku "Praktyczne zastosowanie SAP ERP", posiadam certyfikat SAP UA. Mój projekt zaliczeniowy wiązał się z zagadnieniami takimi jak uruchamianie SLED, zarządzanie partią, kontrola dat ważności na zapasie i porównanie tych funkcji w dwóch obszarach: WM i MM. Przy okazji pisania pracy udało mi się jeszcze poszerzyć wiedzę w zakresie wdrażania i konfigurowania WMki z wykorzystanie SPRO. Natomiast większość wiedzy i umiejętności zdobyłem poprzez samodzielne odkrywanie nowych funkcji systemu chcąc optymalizować i udoskonalać środowisko pracy, lepiej zrozumieć i kontrolować procesy.
ODPOWIEDZ