Senior CO/Po stronie Klienta/Wdrozenie S4/UoP

Jeśli szukasz pracownika, podwykonawcy zamieść taką informację w tym właśnie dziale.
ODPOWIEDZ
mchustecka
Posty: 49
Rejestracja: śr lip 29, 2009 7:31 pm
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Senior CO/Po stronie Klienta/Wdrozenie S4/UoP

Post autor: mchustecka »

Dzień dobry,
Zacznę od kluczowej sprawy – oferta na UoP, po stronie klienta, w międzynarodowej firmie (branża spożywcza).
Klient kompletuje zespół, który ma uczestniczyć w transformacji systemu – przejście na S4. Projekt jest przewidziany na ca. 6-7 lat.
Pozycja po stronie klienta jest na poziomie konsultanta wiodącego, który będzie uczestniczył, we współpracy z biznesem, w tworzeniu roadmap, nadzorowaniu implementacji ( prac konfiguracyjnych, proponowaniu rozwiązań technicznych).
Wdrożenia przewidziane są w kilkunastu lokalizacjach (stąd okres ok 7 lat). Projekt zapowiada się bardzo ciekawie, jest wysokobudżetowy, co sugeruje duży komfort pracy. Sa po analizie przedwdrożeniowej, dostawca też został juz wybrany.
Klient zakłada konieczność okresowego podróżowania, w zależności od fazy projektów.
Chętnie podałabym od razu widełki, ale niestety nie mam jeszcze zgody klienta. Niemiej jednak w rozmowie mogę pomóc w sprecyzowaniu.
Będzie mi bardzo miło móc bezpośrednio opowiedzieć więcej.
Serdecznie pozdrawiam

Małgorzata Chustecka
Freelance HeadHunter
linkedin.com/in/malgorzatachustecka
[email protected]
+ 48 505 063 575
Pozdrawiam
Małgorzata Chustecka
Freelance Recruiter
[email protected]
+ 48 505 063 575
ODPOWIEDZ