mgr inż Politechnika Poznańska SAP R/3

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
marcinwlkp
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 14, 2010 10:54 pm

mgr inż Politechnika Poznańska SAP R/3

Post autor: marcinwlkp »

Miło mi powitać wszystkich pracodawców przeglądających moje ogłoszenie.

Mam 27 lat i jestem tegorocznym absolwentem Politechniki Poznańskiej.
Pracę mgr obroniłem na ocenę 5.0, studia ukończyłem na ocenę 4,5. Kierunek Informatyka, specjalność Informatyka w procesach biznesowych. Pracę mgr pisałem nt. wdrożeń systemu klasy ERP.

Rok czasu pracowałem jako analityk SAP:
Obowiązki:
*Sporządzanie raportów dla członków zarządu,
*opieka nad głównym systemem informatycznym spółki - SAP R/3,
*zarządzanie uprawnieniami i autoryzacją użytkowników systemu SAP R/3,
*współpraca z zespołem rozwijającym oprogramowanie w zakresie realizacji zadań, *dopasowywanie parametrów aplikacji do potrzeb użytkowników,
*bieżące tworzenie raportów w systemie SAP,
*bieżąca konfiguracja systemu SAP (np. tworzenie i konfiguracja nowo powstałych zakładów, *konfiguracja klas wyceny OSMK+OBYC, opracowanie kalendarza pracowniczego i wiele innych) *transporty między mandantami z developerskiego na testowy i z testowego na produkcyjny.
*Tworzenie dokumentacji technicznej,
*Analizowanie wymagań dotyczących zabezpieczeń, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem systemu,
obsługiwane moduły:
o MM, Gospodarka materiałowa
o SD, Sprzedaż i dystrybucja
o FI, Rachunkowość finansowa
o PS, System Projektowy
o CO, Controling
o BASIS Zarządzanie uprawnieniami użytkowników, tworzenie ról itd.


Najlepiej czułem się w module MM

Prawo jazdy kat. B

Znajomość SQL/ORACLE

znajomość ARIS , iGRAFIX- mapowanie procesów biznesowych itd.

Na studiach programowaliśmy w ABAP - malarz Menu, malarz Ekranów, proste kodowanie itd.- nie chciałbym tego zapomnieć ! chciałbym rozwinąć umiejętności w programowaniu ABAP, aby samodzielnie pisać w razie konieczności niezbędne raporty. Myślę, ze podstawy programowania w ABAP sa istotne w pracy wdrożeniowca/przyszłego konsultanta.

Znam również inny system klasy ERP Microsoft Dynamics AX wersja 5.0 - potrafię przejść cały proces od tworzenia dostawcy/klienta przez tworzenie zapotrzebowania , zamowienia, przyjecie na magazyn, wydania z magazynu i wystawienie faktury, tworzenie rabatów, limity kredytowe itd.

Bardzo chciałbym kontynuować pracę związaną z systemami ERP

Gotowość do podróży służbowych - WYSOKA - jestem kawalerem wiec wyjazdy i długi pobyt "na wdrożeniu" nie jest dla mnie żadnym problemem.
Wszelkie nadgodziny, wszelkie dodatkowe obowiązki nie stanowią dla mnie najmniejszego problemu.

Cechuje mnie wysoka kultura osobista jak i opanowanie co jest niezwykle ważne w pracy konsultanta/wdrożeniowca, gdyż praca wdrożeniowca opiera się przy współpracy rożnego pokroju osób ze strony klienta.

Mieszkam w Wielkopolsce
Preferowana lokalizacja POZNAŃ, TORUŃ
pozostałe lokalizacje również biorę pod uwagę

więcej informacji via E-mail

kontakt: [email protected]
ODPOWIEDZ