IDES HDD (?) czy ktoś z Was zna ten produkt ?

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
ODPOWIEDZ
wolfau
Posty: 23
Rejestracja: wt sie 12, 2008 3:42 pm
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

IDES HDD (?) czy ktoś z Was zna ten produkt ?

Post autor: wolfau »

Abstrahując od kwestii licencyjnych - czy ktoś z Was ma może dostęp do IDES-a?
Chodzi mi o „wiarygodne” płyty instalacyjne.

Na różnych „ściemnianych” portalach sprzedają hdd SAP drive na usb. 3.0, ale nie mam przekonania dać się oskubać cwaniakom… wątpię czy taka przesyłka istnieje i czy w ogóle dojdzie…

Taki przykład za okazyjne 99$ jest tu:
http://punarvasi.com/ecc-6-0-ehp6-ides- ... sk-47-8gb/

;)

Jeśli dysponujecie ww. - bardzo proszę o kontakt. Niekoniecznie chodzi o gratisową pomoc.
pozdrawiam,
-------------------
Sergio
dominik.tylczynski
Posty: 8354
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1924 times
Been thanked: 1477 times
Kontakt:

Re: IDES HDD (?) czy ktoś z Was zna ten produkt ?

Post autor: dominik.tylczynski »

Nieprawdopodobne...
Facet, ten Raj Punar... faktycznie próbuje sprzedawać SAP z Google Drive, normalnie odpowiada na pytania, nie znalazłem żadnych niepochlebnych opinii, nie wygląda to na ściemę. Z drugiej strony gość się reklamuje jako life i wellbeing coach. Może sprzedawanie pirackiego SAP'a to jego sposób na wellbeing?
Ciekawe co na to SAP India?
wolfau
Posty: 23
Rejestracja: wt sie 12, 2008 3:42 pm
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

Re: IDES HDD (?) czy ktoś z Was zna ten produkt ?

Post autor: wolfau »

Myślę, że rasowy pirat nie przejmuje się SAP India. Zwłaszcza, że tam prawo w tych kwestiach sięga selektywnie albo wcale.

Swego czasu consolut też wydawało się czymś zupełnie niecodziennym. A jednak działało kilka lat. Mimo restrykcyjnych zapisów licencyjnych.

W zasadzie doszedłem do podobnych wniosków co Ty Dominiku, a propos sprzedawcy, tylko staram się wypytać Szanowne Gremium, czy ktoś z Was może coś takiego ma? Wolę, aby $ został w PL, i pewniej i pewnie ostatecznie lepiej...
pozdrawiam,
-------------------
Sergio
ODPOWIEDZ