Zarobki, rozwój - początki

Tutaj możesz zadać pytania, które nie znalazły miejsca w innych działach i porozmawiać na ogólne tematy.
ODPOWIEDZ
PytanieTeoretyczne
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 22, 2016 12:49 pm

Zarobki, rozwój - początki

Post autor: PytanieTeoretyczne »

Cześć!

Piszę tutaj jako student, któremu pozostało się obronić :wink: Dostałem trzy oferty pracy:
- Programista ldap,bash jako przyszły security architect - 2500zł na start, wiadomo awanse możliwe itd
- W firmie produkcyjnej jako inżynier automatyk
- W firmie zajmującej się systemami ERP a mianowicie własnym systemem ERP nie jest to SAP i proponują miesięczne szkolenie, bądź dwumiesięczne na start + jakaś tam pensja w moim mieście.

Pytanie:
Czy idąc do firmy, która nie zajmuje się SAPem tylko swoim systemem zdobędę doświadczenie, które może przydać się w SAPie? Chodzi mi o to, że to firma działająca tylko w Polsce a mam ambicje na zarobki zagraniczne + praca w angielskojęzycznym środowisku. Czy może poczekać na ofertę związaną z SAPem i możliwą pracą z językiem angielskim i aktualnie iść pracować jako programista czy też automatyk?

Kompletnie nie wiem czym się zajmują moduły finansowe( a raczej jak wygląda praca z takimi modułami), logistyczne, produkcyjne itd I chciałem się zapytać Państwa w co najprawdopodobniej powinienem uderzyć, gdyż muszę wybrać początkowy moduł, posiadając zainteresowania:
- Programowanie, skrypty
- Automatyzacja procesów, tworzenie mało zaawansowanych robotów
- Wyzwania umysłowe
- Chęć nawiązywania kontaktów biznesowych
- Bardzo chce się rozwijać

Za pomoc dziękuję
dominik.tylczynski
Posty: 8346
Rejestracja: wt kwie 03, 2007 4:05 pm
Has thanked: 1920 times
Been thanked: 1474 times
Kontakt:

Re: Zarobki, rozwój - początki

Post autor: dominik.tylczynski »

Co by nie mówić, to z tych ofert najbliższa SAP'owi jest oferta firmy zajmującej się własnym systemem ERP. Naturalnie nie jest to dokładnie to czego szukasz, ale na pewno jest najbliżej tego.
ODPOWIEDZ