Junior SAP FICO Consultant

To doskonałe miejsce dla studentów, pracowników oraz freelancerów, aby zamieścić informację o sobie w sytuacji kiedy szukasz pracy...
ODPOWIEDZ
AdrB
Posty: 5
Rejestracja: śr mar 29, 2017 8:01 pm

Junior SAP FICO Consultant

Post autor: AdrB »

Witajcie,

Poszukuję pracy lub stażu / praktyk jako młodszy konsultant SAP FICO, najlepiej w Krakowie, jednak nie wykluczam lokalizacji takich jak Katowice, Warszawa. Na czas przeszkolenia mogą być to także inne miejscowości.

Studiuję zaocznie (co drugi weekend) Finanse i Rachunkowość na SGH w Warszawie rozszerzając ponadprogramowo zajęcia o przedmioty z kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne ze specjalizacji Informatyka Gospodarcza.

Interesuję się finansami, rachunkowością, rynkami finansowymi, oraz procesami biznesowymi. Ponadto mam wiedzę techniczną dotyczącą programowania(Java), relacyjnych baz danych (MySQL, MS SQL, język SQL), oraz podstawy sieci komputerowych.

Pracuję jako programista Java w jednym z banków. Moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe to praca jako spedytor międzynarodowy (praktyczne wykorzystanie angielskiego i bierne niemieckiego, oraz duża ilość delegacji biznesowych), oraz praca przy wdrażaniu i produkcji projektów z branży ecommerce (Magento). Głównie zajmowałem się konsultacjami z klientem zagranicznym, przekładaniem wymagań na specyfikację, oraz zarządzaniem projektem.

Posiadam prawo jazdy kategorii B, doświadczeniem w delegacjach zagranicznych, oraz otwartość na częste wyjazdy.

Zapraszam do kontaktu na PW lub mail: [email protected]
ODPOWIEDZ